Търси се творчески продуцент

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net търси човек с творчески потенциал за продуцент.

Ако имате умения за продуциране, писане на сценарии, създаване на творческо съдържание, модерен видеомонтаж, работа със социални мрежи. Ако даркнетът не ви плаши и го познавате от първа ръка, и искате да правите съдържание за нас. Моля, свържете се с нас на имейл [email protected] или изпратете съобщение в PM.

Изпратете в първото съобщение вашите програми стек и някои образци на вашите работи.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Как са у? Обожавам тази община
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Хей, братко, искам работа! Готов съм да изготвям видеоклипове, в които синтезирам и използвам различни лекарства, като използвам истинското си лице. моля те само да осигуриш лабораторните съдове, химикалите и да ми плащаш за всеки видеоклип, в който успешно синтезирам предвиденото лекарство. Искам да бъда публично лице на бунта срещу действащите закони за наркотиците. Преди няколко години изгубих крака си от кръвен съсирек и оттогава не напускам дома си, който е мобилна къща в средата на нищото върху 4,5 акра частна собственост, която притежавам. Вярвам, че фактът, че никога не напускам дома си, в съчетание с това, че всички синтезирани от мен наркотици са за моя лична употреба, би довел до това, че правоприлагащите органи няма да могат да съберат доказателствата, от които се нуждаят, за да накарат съдията да подпише заповед за обиск, дори и да разберат кой всъщност съм! И планирам да изрежа дупка в пода на ремаркето си и да сложа в нея варел "Стийл", напълнен до половината с торбички с червен фосфор, а всичките ми лабораторни прибори и наркотици да са постоянно подредени на маса, готови да бъдат преместени във варела в един момент, последвани от запалена сигнална ракета! Опитайте се да извлечете доказателства от импровизирания ми инсинератор, не мисля! Като добавим към това и факта, че ще бъда барикадиран в дома си и насилственото влизане ще бъде въпрос на пробиване на стената, така че никога няма да бъда изненадан от заповед за обиск, смятам, че ще бъда в безопасност от преследване. Бих желал да излъчвам на живо себе си и лабораторията си 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата, и ако полицията някога ме нападне и не намери никакви веществени доказателства, които да използва срещу мен, вярвам, че видеото, в което се отказвам от лабораторията си, след което ми връчват заповед за обиск, ще бъде интернет злато! И, разбира се, постоянно ще благодаря на BB за предоставянето на всички лабораторни съдове, химикали и наркотици, използвани в моите видеоклипове. Наистина не можете да загубите, като спонсорирате моята малка демонстрация! Какво мислите, интересувате ли се?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Бих желал също така да направя видеопрегледи за продукти на доставчиците на ВВ, като показвам как използвам всеки продукт, след което давам мнението си за качеството на произведените висококачествени продукти. Това би трябвало да стимулира продажбите, както и обществения интерес към вашия уебсайт.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Наистина ли мислите, че искат вие, някакъв случаен човек, живеещ в ремарке, с вкопан в дъното му стоманен варел(как, за бога, сте се сдобили с достатъчно РР, за да направите пещ за изгаряне?); да бъдете лицето на този уебсайт?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Спонсорирайте това момче с един крак, което живее в ремаркето си в пустошта. Сега!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Никога не съдете за книгата по корицата, както казват ;)

така или иначе ми беше малко смешно ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
също така, не го разбирайте погрешно, но изглежда, че човекът има малко повече уважение/висок статус в сравнение с Вас ;P
 
Top