• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Кой разширител за метамфетамин?

Methamphetamine

tcd

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, търся разширител, който да разшири моя кристал най-добре е той да бъде и лесно достъпен
 

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Оставете го такъв, какъвто е.
Всеки удължител може да застраши здравето на потребителя, дори ако удължителят всъщност не е токсичен, не можете да изключите възможността някой да е алергичен към него или някой да е пострадал от взаимодействието между удължителя и приеманите лекарства, а в случай на спешен случай, причинен от него, правилното медицинско лечение може да бъде затруднено от факта, че не е известно, че този удължител е бил приеман.
Излагането на някой на такива рискове с цел печалба според мен е неприемливо.
Клиентите заслужават да получат най-добрия продукт според своите знания и убеждения и да бъдат информирани за съдържанието, за да могат да вземат отговорно решение за потребление.
Тези хора (вероятно) ви имат доверие и именно те пълнят джобовете ви с пари, не забравяйте това.
 

MaxMusterman

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Разбира се, само тези, които не са по-вредни от камъните, и тези, които нямат ефект при ниски дози. Не получавам твърде добър К и трябва да финансирам потреблението си по някакъв начин
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Толкова ли е добър вашият метох, че можете да го разтегнете?
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Кристалите на МСМ са перфектни, безопасни за потребителите, при пушене се топят като метамфетамин за потребителите и изглеждат като метамфетамин и се свързват с него, за да образуват кристал. Единственият начин да го разпознаете е, че той се огъва лесно, когато се счупи.
 

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Един метамфетамин би разпознал кофеина веднага, поне това е моето мнение
 
Top