• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Добре дошли в раздела на форума в САЩ 🇺🇸! Бих могъл да се възползвам от вашата помощ!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Тъй като се подготвям да поема ръководството на това кътче от форума. Искам да съставя някои списъци и да събера информация за състоянието на пазара на наркотици тук, в Съединените щати. Интересува ме историята, логистиката, етикетът, етиката, искам да знам всичко за това. Внос износ. Ако имате да разкажете история за преживяване, което сте имали, свързано с онлайн пазара на наркотици, тази тема е вашият канал за разгласяване. Ако предпочитате да останете анонимни, можете да ми изпратите съобщение и аз ще го добавя. Ако искате да споделите информация по темата за онлайн пазара на наркотици в САЩ, тиради, отзиви, оплаквания, нека поговорим за това!
Светът ше се променя и американците също трябва да се адаптират към новите предизвикателства, ако се надяваме да останем актуални и в бъдеще.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, просто искам да вмъкна моите две стотинки. Използването на форума на ББ се приема за анонимно. Ние не изискваме никакви данни за вашата личност, не съхраняваме никакви данни (съобщенията се изтриват автоматично след 90 дни), дори не питаме за вашата електронна поща.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Имам склонност да не разкривам твърде много информация, докато не бъда подканен по подходящ начин, след което може да не успея да замълча в зависимост от настроението си. Един въпросник може да ви помогне да получите отговорите, които търсите, от лица като мен. Уведомете ме, ако мога да бъда полезен. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Също така, нещо, което може би трябва да добавите, е в кой регион на тези Съединени щати се развива историята ви. Очевидно не е вашият домашен адрес, но аз съм пътувал много и съм живял в доста голяма част от тази страна и има някои ГОЛЕМИ разлики в начина, по който ЛЕ си вършат работата и/или как третират различни вещества в сравнение с друг! Или дори в обществото като цяло, във възгледите или чувствата му по отношение на наркокултурата. Например северозападната част на Тихия океан е доста спокойна в сравнение с Уайоминг или Чикаго.
Не знам, просто си мисля.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Въпросът, който всеки наистина иска да знае, е.. Къде е Сузи?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
С какво се занимава Сузи? Знам много за "Тина", "Моли" и дори за "Парис Хилтън"/"Линдзи Лохан", но за първи път чувам някой да пита къде се намира "Сузи"! Разкажи ми повече, какво е това момиче? Лежерна или отморяваща?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Е, може да се каже, че Сузи и Тина са роднини. В идеалния случай искаме да редуцираме suzy в tina. Само по себе си Suzy е регулирано в САЩ като назален деконгестант. Аз обаче обичам моята Тина. Аз съм в североизточната част на страната, така че тук е по-трудно да се намери.
И между друготоһттр://.... "I got that Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
За пръв път започнах да се занимавам с химикали за научни изследвания през 2013 г. и най-голямата промяна, която видях, че е засегнала пазара, са забраните на най-популярните химикали във всеки клас, което доведе до размиване на границата между: незаконни изделия само в ДНМ до много продавачи в ясната мрежа, които имат комбинация от 2. Масовите забрани по целия свят и безумното увеличаване на проверките за всички пратки от ЕС (по-специално Нидерландия), предназначени за държавите, наистина изтриха този пазар. Жалко е, тъй като възможностите бяха привидно безкрайни и разнообразието, достъпно за повечето потребители, имаше за всекиго по нещо.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Забранени ли са веществата в Съединените щати по химичен клас или фармакологично действие? Има ли разлика в наказателната отговорност за класическите вещества и техните аналози?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
На федерално ниво има закон за аналозите, а щатите се различават, но много от тях имат и допълнение за аналозите. На федерално ниво няма разлика за аналозите, но интересното е, че под юрисдикцията на закона за аналозите не попадат само лекарства от списък 1 и 2 (доколкото си спомням), така че лекарства без медицинска употреба и с висок потенциал за злоупотреба и лекарства, които се предписват с висок потенциал за злоупотреба. Кокаинът е идеален представител на списък 2, той никога не се предписва и много рядко се използва в хирургични условия, но все пак е по-ниско престъпление от LSD. Марихуаната е била в списък 1, най-опасната от наркотиците! Ето основния закон

А) С изключение на случаите, предвидени в буква В, терминът " аналог на контролирано вещество " означава вещество, което -
  • (i) чиято химическа структура е съществено сходна с химическата структура на контролирано вещество от списък I или II;
  • (ii) което има стимулиращ, депресиращ или халюциногенен ефект върху централната нервна система, който е значително подобен или по-голям от стимулиращия, депресивния или халюциногенния ефект върху централната нервна система на контролирано вещество от списък I или II; или
  • (iii) по отношение на определено лице, което представлява или възнамерява да има стимулиращ, депресиращ или халюциногенен ефект върху централната нервна система, който е значително подобен или по-голям от стимулиращия, депресиращия или халюциногенния ефект върху централната нервна система на контролирано вещество от списък I или II.
Както е написано, е постановено, че AET НЕ е аналог на DMT или DET, защото е първичен амин , но в някои държави 1,4 бутадиол Е аналог на BHT, но в други държави не е.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Щях да публикувам това в друга тема, но ми се струва, че тук се вписва добре... може би си струва нещо или помага за уточняване. Оставил съм малко после мисъл накрая.

В зависимост от точната дефиниция на "закона за аналозите"... вярно ли е това - че само веществата от списък I и II попадат в обхвата на това законодателство?
Или по-скоро означава, че всеки аналог, независимо от родителя, става или I, или II. Например аналозите на кетамин би трябвало да се преследват, както би се преследвал кетаминът, като вещества от списък III, бихте си помислили. Виждам обаче, че метоксетаминът е включен в списък I към 6.6.22 г. Насоката е: висок потенциал за злоупотреба и пристрастяване, няма приета медицинска употреба. Интересно е да се видят всички реклами за "терапия с помощта на кетамин" при търсене. Не знаех, че това е толкова популярно (и прието) нещо. И все пак аналогът е прескочил една стъпка и е възможно да не може да се използва терапевтично. Харесва ми как по-голямата част от семейството на бензо също е от списък IV. "Нисък потенциал за пристрастяване" ...Да, добър ход...

Иска ми се да мисля, че това НЕ е вярно. Всички признаци обаче сочат към "да". Мисля, че има малко свобода на действие, що се отнася до всичко като цяло, все пак преди около 10 години излежах над 2 години в затвора за продажба на някакъв аналог на катинон или мда на наркоман. За щастие, с каквото и да ме хванаха, "етилонът" е вещество от списък I. Имайте предвид обаче, че това е на федерално ниво. Именно там е тази сива зона. Бях обвинен на щатско ниво, където се признах за виновен в трафик на "вещество от клас С". Това, заради което се считаше за "трафик", беше съответното количество. Не мога да намеря насоките, но мисля, че в моя щат трябва да е над 20 грама или нещо подобно, за да се счита за трафик на вещество от клас "С".

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Това не е моят щат, но тук дават малко обяснения. Добре, че не се забърках с федералните, защото моят етилон можеше да е и фентанил за тях.
Като график I, щях да гледам на съвсем различна ситуация, ако случаят беше такъв.

Това обаче трябва да е повод за размисъл за повечето от нас, поне в САЩ. Ако ви хванат да се чукате с пощата, познайте какво? Време за излежаване. Ако вършите нещо отвъд границите на щата? Федерално наказание. Някои от нас, в зависимост от това какво правим, може би ще искат да преосмислят действията си и да преоценят плана за игра. Ето защо скриването и опсекът са толкова важни. Ако всичко се развие по правилния начин, един пакет може да се окаже, че ви коства остатъка от свободата в този живот. Или дори нещо толкова глупаво, колкото да пропуснете изхода на магистралата и случайно да се окажете над щатските граници. Да речем, че живеете в района на трите щата (Ню Йорк/Ню Йорк/Тихоокеанския университет) например (наистина е толкова лесно да се окажете в друг щат, без да се опитвате в този район, така или иначе...). Пътували сте, за да занесете пратка, и някое дете се е блъснало във вас, какво ще правите сега? Имали сте два килограма химикал за изследване в багажника и сте се ударили отзад, направо сте се блъснали! и сега продуктът... изглежда като каменна сол или метамфетамин, е навсякъде, на улицата, в багажника и т.н. Свидетели навсякъде, не можеш да избягаш, не можеш да скриеш нищо, не можеш да направиш нищо. Това, което можеше да бъде максимум тригодишна присъда на щатско ниво, сега се превърна в 15 години минимална задължителна присъда на федерално ниво, където броят присъдите в месеци. 15 години... или 180 месеца... Това, разбира се, е хипотетична ситуация, но такива неща се случват повече, отколкото знаем. Не забравяйте, че всеки път трябва да сме напълно прави. Човекът" трябва да е прав само наполовина и да има малко късмет, или да е мръсен и манипулативен, само веднъж.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Темата за законността на веществата изисква задължително отделно обсъждане. Въпреки факта, че напоследък има много малко такива вещества, те все още съществуват. Например, синтетичните канабиноиди могат да имат безкрайно много варианти, както и опиатите и дисоциативите. Това е въпрос на нашата биология и повечето вещества все още не са открити. Дж. в. Хъфман показа на света, че може да има нови класове вещества. Нека да преминем към отделна тема.
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Да, огромно добре дошли, семейство!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Здравейте, Фрит, тук съм, за да се уча, да участвам и да помагам с каквото мога. Никога не се колебай да се свържеш с мен или да ми възложиш нещо, което да направи нашето малко кътче в САЩ на този приказен сайт нещо особено.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
По-късно ще ви изпратя съобщение за моя район и някои въпроси от възможен интерес, включително, но не само, големи потенциални възможности за мъртви капки, съхранение, почистване, наред с други неща, защото мястото е пълно с opportuniy за правилните неща на правилните места за правилните хора и бих казал, че около 99%, ако не и 100% от това може да бъде разгледано и потенциално включено в предварително съществуващи мрежи, което би могло добре да намали някои рискове и да отвори възможни бизнес възможности в области, които обикновено се считат за незначителни, без да е необходимо да се разкрива лична информация, която може да компрометира анонимността на всеки.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Тук има поне един търговец, който управлява мрежа. Поръчваш от него и в зависимост от това какво си купил, пакетът ти пристига от няколко различни държави и предполагам от различни хора. Ако го направим по този начин, той е защитната стена. Дилърите дори не правят реклама и вероятно дори нямат акаунт. Човекът приема поръчката, препраща данните и събира парите. Може дори да не притежава никакви наркотици и (предполагам) да е взел бележка от ФБР и да препраща подробностите в чата на онлайн игра или в споделен гугъл документ, който постоянно се редактира, но никога не се публикува
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Интересни данни, с които разполагате, въпреки че това е на година.
 
Top