News Добре дошли на холандски език

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
По моя молба @HEISENBERG създаде холандски раздел на bbgate. Така че бих казал да се развихрите... така че тук можете да дискутирате на нидерландски език, да задавате въпроси и т.н. Бих казал WELCOME и се запалете.
 

MocnykutasMomIsHot!

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Чета тук от шест месеца и сега, когато виждам това, реших да си създам акаунт. Продължавах да се чудя защо Нидерландия, като един от по-големите играчи в тази област, няма свой собствен раздел. Добре свършена работа, човече!
 

Benjamin

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Добро утро, господине, можете ли да ми помогнете с легитимен доставчик на метонитазин Знам, че това е група в този форум, но, господине, помогнете ми
 

walkerwalk

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 26, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Happy. Работя по нов метод 5449, прахообразните 5449 са получили само 37% от с фосфор някой има ли идея с какво друго може да се разтопи. Вече чух, че цитрусовата киселина и солната киселина са минали.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Бихте ли опитали първо със сол, номерът на cas 5449 трябва да е грешен. Трябва да е нов продукт, доставен под стария номер на cas. В миналото е имало повече продукти, при които са излизали само 30/35%.
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Вълшебник имате ли формули на бмк, топящи се върху фосфор и върху солна киселина?
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Лимонена киселина 25 кг , 50 кг БМК гликемична, 75 лтр вода няма нужда от хлороводородна киселина
Ако правите метода на Лукарт!

намалете мащаба, ако е необходимо
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Не в този ред между другото лимонена киселина и вода се загряват до 60 оС, след което се добавя прах БМК
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
За старите 5449...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Не е за нови, ако някой ff позволи да го анализираме, а ние знаем какво е, ще ни е много по-лесноһттр://....
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Това е нов прах на стария номер на cas това е 25% моята половинка, само моят личен опит все пак
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Да, това е нов прах, все още не искат да дадат касов номер. Опитвали ли сте този прах? Също и върху други киселини? Според моя опит различните киселини или количеството на киселините могат да дадат различни добиви...
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
EGPA етил 3-оксо-4-фенилбутират

Нищо повече от тъмнокафяво подозрение, а иначе може би ЕПА етиловият вариант на МАПА
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Да, опитах този нов прах в преструвката беше същият стар прах, така че направих 200 кг и завърших с 25% възвръщаемост, толкова разочароващо след толкова упорита работа
Що се отнася до киселините приятел аз просто едно улично дете, което показа определен начин никога не е виждал нашия метод дори споменат тук, но Lukart метод с r собствени tweaks
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Какъв е вашият начин тогава?
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Е, скъпи ми приятелю, моят път ми струваше цяла каца мед, за да се науча и да ми бъде показан, така че наистина е малко лепкав 🤔
 

walkerwalk

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 26, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Все още ли се използва фосфор или на сяра
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Фосфор
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Има ли някакво ново вещество, което може да замени 5449 (старата версия на натриева сол)?

Можете ли да ми кажете CAS или името на новата натриева сол?

Искам също така да си набавя и да се опитам да използвам новата версия на натриевата сол, за да направя P2P
 
Top