Какви характеристики трябва да притежава един пазар от световна класа?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Кои са най-важните характеристики за вас, за да изберете най-подходящата платформа за търговия?
Можете да изберете повече от един отговор или да напишете свой собствен вариант в коментарите
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Искрено се надявам, че пазарите ще предоставят гаранции за професионализма на продавачите, като крият продуктите професионално, защото съм забелязал редица продавачи, които не се интересуват от безопасността на купувача при цялото ми уважение към всички продавачи
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Също така е удобно да има бърза скорост на зареждане.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Мисля, че рецензиите и статутът на "доверен доставчик" и ескроу помагат. Наличието на повече начини за доказване, че ще получите чист продукт, или поне на повече предпазни мрежи винаги е добре.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Също така автоматично PGP криптиране за изпращане на съобщения за поръчки
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Какъв е смисълът на това? Правоприлагащите органи все пак ще прочетат всичко, което им е необходимо, ако намерят сървърите. Проблемът с криптирането на данни онлайн е, че криптираните данни се предават на сървъра вече криптирани. Ако изпращате некриптирани данни до сървъра и ги криптирате на сървъра, това означава, че всеки, който има физически достъп до сървъра, може да прихване некриптираните пакети.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Правиш добри забележки. Не знам как точно става това, но може би първо се извършва криптиране от страна на клиента (преди да се изпрати към сървъра), след което се изпращат криптираните данни през сървъра. Вие сте професионалистите в тази област. Все още ли ще бъде неефективно?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Това е още една стъпка, през която л*в е*форс*ентът трябва да премине, за да получи у. Мисля, че си заслужава, тъй като е безплатно.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Какво ще кажете за просто използване на услуги, които ви позволяват да създавате бележки, които се самоунищожават след еднократно отваряне?
за изпращане на данни за доставка, разбира се
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Създайте, най-важното е той да е удобен за продавача и купувача.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Уф! Не! Това е лоша идея. Тя изисква трета страна да държи вашия частен ключ, което означава, че ако тази трета страна някога бъде пробита (действие на правоприлагащите органи, хакери от "черната шапка", служител, който се е обърнал към тях, и т.н.), всеки и всички, които са използвали услугата, имат компрометиран частен ключ. Винаги ВСИЧКИ криптирайте комуникациите си сами на собствения си хардуер и избягвайте всички, които не го правят (защото ако те бъдат компрометирани, комуникациите ви с тях също са компрометирани.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
те могат да имат достъп до сървъра и криптираното съобщение , но с моя частен ключ и пропуск. аз декриптирам съобщението в моето офлайн приложение. съобщението, което декриптирах, никога няма да достигне до авторитетите, защото само аз мога да видя съобщението в обикновен текстов документ и никога не съм го записвал в постоянното си хранилище.
Може би не съм разбрал много добре и се извинявам.
И не искам да вярвам, че има хора, които декриптират съобщенията си онлайн, и също така не искам да вярвам, че някой може да създаде своя PGP онлайн.
Винаги използвайте операционна система Amnesia , не съм професионалист в този случай, но мисля, че ако потърсите достатъчно, за да си направите добър OPSEC, ще намерите много подробности, които могат да ви помогнат много. Бъдете сигурни, братя!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Друг е въпросът ми:
добра възможност за търсене
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Интересувам се от мъртви капки, но там, където съм, никой не ги прави, нито биха били лесно приети
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Съгласете се, не е възможно в малките градове или трябва да бъде интегриран по някакъв начин на съществуващия пазар
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Моите други:
доверени купувачи, имам предвид намирането на начин да се пазят от някои мъгляви клиенти, които да стъпят на пазара, само за да знаят как работят всички неща и да помогнат на полицията наоколо да работи по-лесно, за да разбере къде отиват. Клиентите се нуждаят от някаква справка, която да прилагат, преди да се регистрират в BB, само ограничени поръчки за месеци и да знаят как се движат през форуми, групи, ако се интересуват от нещо или каквото и да е.. не може да види всички налични неща на първия ден.
Страхотни са правилата срещу отровите, фенталина, оръжията и т.н. Актуализиран списък на измамниците.
Пазар с безопасен код, който се интересува от качеството и е анонимен.
Всичко може да бъде винаги по-добре в бъдеще, сигурно нищо не е перфектно, но тук трябва да бъде не улицата в мрежата, а приятелско място, където всеки може да се чувства добре.
BB е на прав път!
Извинявам се за това дълго съобщение, надявам се да не се заблуждавам... ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Разнообразие от продукти, ескроу плащане, различни методи на плащане, безопасна и поверителна доставка и добро следпродажбено обслужване
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Сигурност, предпазване на прасетата от достъп. безопасност.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Мисля, че ескроу страхотно, не виждам нищо лошо в това, което сте замислили тук, освен това, което написах първо, загрижен за жените в синьо, които намират пътя си тук и не са забелязани за това, което са. 60 some odd felonies makes a man justifingly(<zata word)paranoid.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Предложили сте "постоянни доставки" като вариант, но (и това може да е само моя особеност по отношение на използваните словосъчетания) по-подходящата формулировка би трябвало да бъде "постоянни доставки", тъй като тя предполага еднаква наличност и качество.

Що се отнася до "други", смятам, че доколкото това е в рамките на правните граници, трябва да се даде приоритет на възможно най-голям надзор както върху доставчиците, така и върху клиентите. Това беше засегнато от редица други респонденти. Препоръките/поръчителството на някого са добри, но видеоквалификатор (например: потребителско име и датата, записани заедно с поискана от администратора фраза, показана във видеоклип на кандидата, който използва избрания от него наркотик (наркотици). От страна на доставчиците - политика на нулева толерантност към фалшиви/неточни описания на продукти. Освен това, макар че това вероятно зависи до голяма степен от конкретния доставчик, начин за поръчване на определени артикули в големи количества, а не в мултипликатори на малки количества.

Друго "друго" за мен е включването на допълнителни проверени доставчици от САЩ, в идеалния случай с възможност за регионално представителство. Освен това бих искал да видя актуални резултати от лабораторни тестове (GCMS) за продуктите, предлагани от всеки доставчик.

И накрая, и това вероятно вече е публикувано някъде, въпреки че все още не съм го открил, списък с изискванията, които потребителят трябва да изпълни, за да му бъде разрешено да стане доставчик.

Последното нещо, което ще кажа, е едно мнение и то е следното: Изпитвам огромно уважение към този сайт и принципите, на които е основан. Могат ли да се коригират някои прости неща, за да се подобри преживяването на клиентите? Разбира се. Само включването на трета страна, която държи плащането на транзакцията в ескроу до получаването и удовлетворението от доставените материали, е изключително. Продължавайте да работите отлично! Продължавайте да се стремите да подобрявате и да давате възможност на клиентите да повлияят на положителната промяна. Това, което правите, е впечатляващо и аз с нетърпение очаквам да видя какво ще донесе бъдещето!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Имам предвид други освен очевидните, които вече бяха споменати.
"Доверени продавачи" трябва да имат някак си направени лаборатории на своите продукти, когато е приложимо.
Никакъв фент или особено аналозите. Не е задължително всеки обмен да е за химикали, използвани за военни престъпления.
По-голям контрол върху изтриването на съобщенията.
Някакъв начин за запазване на продуктовия списък на търговците в линк в главната навигационна лента. Не мога да повярвам колко малко пазари улесняват повторния бизнес при малко продавачи.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Мисля, че един от тях, който не е там, е постоянното изпитване на продукта. Хората, които купуват, искат да знаят какво точно получават.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Трябва да е най-малкото изискване за статут на доверен продавач
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA или ФБР ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Да, разбира се, затова продавачите имат прегледи , вие сте от полицията, която изисква инфирмация за продукта и личния начин на работа на продавача. Това не са въпроси, които хората трябва да задават (начинът, по който е опакован или скрит, или може би по-лошо някои хора искат снимки на лабораторията, която използват (ако използват)? Продуктите имат описание и отзиви . не вярвам, че ако имате 10 отзива, всички клиенти са глупави и вие не им вярвате. Абсолютно нито един продавач eith ecperience никога няма да направи това , защото DEA ни наблюдава помните, защото ние не продаваме Jordans :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Мисля, че това би било чудесно. Може би да дадете на доставчиците, които се съгласяват да тестват, значка или нещо подобно? Забелязал съм, че много пресовани хапчета се продават като истински. Най-много или аддералът ще е метамфетамин онлайн. Достатъчно близко е, но го наречете това, което е
 
Top