Какво е най-добре да се направи от маслото А (масло или прах PMK/BMK)?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Аз съм начинаещ и искам да науча как да си направя масло от А !

Кой от тези продукти е най-добър за започване на процеса:

BMK масло или BMK прах
И
БМК масло или БМК прах

Кое от тези 4 масла или прахове е най-подходящо за приготвяне на масло А?
..............

Второ, труден процес ли е превръщането им в масло А ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
BMK (P2P) - Представлява прекурсор от списък 1 за производство на амфетамини, главно метамфетамин. Вероятно разглеждате глицидат на БМК, който може да се превърне в кетон и можете да го използвате за производство на амфетамин. Не е най-добрата процедура за това, но е лесна, ако имате всички реактиви .

PMK се използва за MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Какво бихте ми препоръчали да използвам, за да направя номер на масло и Cas ?

Апаанът е труден за получаване, но БМК и ПМК са лесно достъпни.

Ако използвам BMK глицидат, това ще направи ли масло с добро качество?

Какви са другите варианти, които мога да използвам, за да го направя?

Много благодаря за вашата помощ !
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
БМК глицидат също така най-добре ли е да се получи като масло или прах ?

Каква е разликата и кое би било по-лесно за обработка ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

BMK Glycidate 5449 всъщност е прах и се прехвърля в P2P (BMK Oil/Phenylacetone) с лесна реакция. След това бихте използвали Leuckart, за да преминете от BMK към вашия краен продукт.

За началото по-скоро бих ви препоръчал два различни пътя:

1. Синтез на амфетамин от P2NP с NaBH4/CuCl2 (в мащаб 1 kg)
Може да бъде намален до желания от вас обем на RM (Reaction Mass), максималният мащаб за тази реакция все още не е потвърден, но предполагам, че ще бъде по-голям от средния размер на 1 kg P2NP

2. Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)
Максимален мащаб между 100 g - 300 g P2NP, в зависимост от вашето оборудване и умения!

P2NP също така е по-лесен за набавяне за вас и тези маршрути са доста удобни за начинаещи.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Синтез на амфетамин от P2NP.
Ако направя този метод с 1 kg p2np

1) Може ли да се спре на етапа на синтеза, когато се получи отделяне на маслото и дали това масло А ( свободна основа) е чисто ?


2) Колко А масло очаквате да се получи ?(500ml до 600ml )????

3). Има ли някой инсталация, която може да прави като 10 кг партиди наведнъж пълен списък на лабораториите и евентуален източник за закупуване на пълна инсталация ?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Търсих химикали, които трудно се намират. Има ли някой прилично място, където да помогне с :

За да мога да правя партиди от 10 кг, ако може да ми се направи, ако подходящ човек има за продажба :


Натриев борхидрид (NaBH4)
Меден (II) хлорид (CuCl2)
Воден разтвор на натриев хидроксид (NaOH) 25%

или моля да ме насочите в правилната посока?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Да, можете да "спрете" дотук, тъй като вашият целеви продукт е амфетамин фрибаза, който вече се получава тук.
Продуктът не е чист.
Той може да бъде пречистен с парна дестилация под вакуум, IPA трябва да се изпари и допълнително бихте могли да извлечете остатъците от твърди вещества с DCM, което не е 100% необходимо, но прави продукта по-чист.
Добивът може да бъде от 70 % до 80 %, чувал съм за хора, които постигат по-високи добиви. Всичко зависи от вашите умения и лабораторно оборудване/условия.
Тъй като запълвате реакторите на 50% от целия им обем, можете да очаквате да създадете между 1L - 1,15L амфетамин фрибаза в реакционна маса от приблизително 50L (100L реактор), за да получите 10L, ще ви е необходим реактор с обем 1000L и в момента в този форум няма доказателства, че този начин може да бъде мащабиран до толкова високо РМ без твърде голяма загуба на добив.
За количествата, които търсите, идеалният път би бил да се създаде P2P и след това да се продължи с Leuckart или да се използва резервоар за хидрогениране с катализатор, което може да се извърши в невероятно големи обеми (1 000L или повече)
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, можете ли да ми помогнете ? Per pn
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Аз съм нов тук, аз съм форум
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
човече, за какво говориш, правиш 10 г в началото, а не пишеш за 10 кг хаха тук всеки би искал да прави тонове, а няма време да прави 10 г. И всеки тук си мисли, че някой ще го научи безплатно от нулата хахаһттр://....
 
Top