Post Delivery Кой е най-сигурният метод за доставка по пощата?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Предполагам, че повечето доставчици тук ще изпратят полезния товар само по пощата.

Това може да бъде опасно за купувача, дори ако изключим, че пратката няма да бъде хваната (Бихме могли да изключим това при добра скритост и същата държава).
Но: Продавачът се нуждае от адрес (на купувача). Поне за известно време той може да попадне в неподходящи ръце.

Как е най-добре да се справим с тази опасност? Как може да се сведе до минимум рискът?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Лично аз винаги използвам капка, няма смисъл да рискувам, когато твърди капки могат да бъдат закупени за няколкостотин долара. наемал съм онези малки споделени офис пространства, които позволяват поща (~300 долара на месец), плащал съм на хора, които да хващат (за предпочитане е някой, на когото имате доверие, да плаща на някой, на когото той има доверие), air bnb's. Фалшива лична карта или наркоман с лична карта отварят безброй възможности

не забравяйте, че има хора, които внасят стотици ключове от Китай всяка седмица, наистина най-важното е да намерите солидни продавачи със солидна скритост




бърз въпрос, видях коментара ти в друга тема n исках да попитам. така че чух от няколко китайски източника, че в днешно време от Китай не се доставя виртуално никакъв a-pvp поради графика и т.н. Въпреки това всички продължават да пушат "флака".. какво пушат всички? a-pihp? също така, каква е разликата между бялото и бежовото? много хора вече не купуват дори белите гадости... а сега всички говорят за "пекин" (да не се бърка с бежовото LOL). някаква информация?


Благодаря
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Познавам само a-pihp, така че не мога да сравнявам. В някои части на света той все още е законен, въпросът е докога... Някой има ли представа за хтис?

Бих искал да го сравня с a-pvp и a-php в моята лаборатория, разбира се, за научни цели.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Няма разлика ) Финалът и на двете е един и същ ) Параноичен 99лв. )
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Това е като да откриете разликата между отровата за плъхове и отровата за хлебарки.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Хаха, това е адски добра аналогия
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Капките са опция. Единственият проблем е колко широка е клиентската база на ДН. Не виждам алтернатива, освен ако не искаме да създадем собствена пощенска услуга
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Да, но все пак трябва да се справяте с костуми, което е основният проблем на всички нас. Ако дойдат с рентген или с куче, на 99% си ебати добрия ми приятел, който работи за костумите с куче, винаги го намират, ако има нещо. Колко добра е скритостта ти е носът на кучето, което не се подлъгва
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Чувала съм смесени мнения за кучетата. Освен това знаете само какво намира кучето, а не какво пропуска. Не ме разбирайте погрешно, обзалагам се, че кучето се оправя повече пъти, отколкото не. Мейшанските картели сигурно си имат метод. Може да е наистина добра примамка, на която кучето може да попадне, или нещо подобно. Сигурен съм, че някой тук има идеи
 
Top