Какъв е действителният състав?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Здравейте, търсих наоколо ( да, опитах търсачката) и ми е трудно да открия какво всъщност представляват тези РК. Бих искала да пробвам някои от тях, но няма как да взема нещо, когато нямам представа какво е то.

KU кристал Спомням си, че някой каза, че е производно на катинона, че е бета кетон?

EKU crystal, етил-кето амфетамин?

8clad?🤔🤔 Ако в него има 8 от нещо, вероятно е октан хептан или нонан... хм. Не знам, не можах да измисля нищо умно или забавно 😕
Ако знаете какво представляват тези или други вещества със загадъчни имена на глупости, помогнете на хонка.
Публикувах това в аналитична химия, защото точно това се опитвам да направя, да анализирам какви химикали са те. Преместете го, убийте го, ругайте ме, каквото имате да правите. Надявам се, че сте оценили моята словесна салата 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC химикали е много форма Китай сега е говна нищо особено
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
В момента. Мисля, че все още има вълшебни молекули, които трябва да бъдат открити, но те няма да са фенилетиламини, хлатоламини, катинони или триптамини. Те са изчерпани и има тези действия на наркотични аналози. Трябва да разгледаме други лекарствени скелети. Чудя се какво би могъл да направи един заместен атропин? Хармалинът изглежда обещаващ, бета-карболините не са изследвани, доколкото ми е известно
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Бицикло[1.1.1]пентанови заместители на фениловите пръстени
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Те заменят хексан с пентан? 🤔 Какво интересно схващане. Видяхте ли рисунката ми на кокафетамин? Но нали знаете, че хексанът не е фенол. Циклохексанът не е фенол, дори бензенът не е фенол, така че, за да е ясно, ЗАМЕНЯТ ЦИКЛОПЕНТАНОЛИ? Това е диво 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"Замяната на централния, паразаместен флуорофенилов пръстен в инхибитора на γ-секретаза 1 (BMS-708,163) с бицикло[1.1.1]пентанов мотив доведе до откриването на съединение 3, равностоен ензимен инхибитор със значително подобрение на пасивната пропускливост и водната разтворимост. Модифицираните биофармацевтични свойства на 3 се изразяват в отлични характеристики на перорална абсорбция (∼4 пъти ↑ стойности на Cmaxи AUC спрямо 1) при миши модел на инхибиране на γ-секретаза. Освен това SAR проучванията на други флуорофенилови заместители показват присъщите предимства на бицикло[1.1.1]пентановата част пред конвенционалните заместители на фениловия пръстен по отношение на постигането на оптимален баланс на свойствата (напр. инхибиране на γ-секретазата, водна разтворимост/пропускливост, метаболитна стабилност in vitro). Като цяло, тази работа разширява обхвата на [1.1.1]-цикъл отвъд този на обикновена единица "спейсър" и представя убедителни аргументи за по-широкото му приложение като заместител на фенилната група в сценарии, при които броят на ароматните пръстени влияе върху физикохимичните параметри и цялостното подобие на лекарството."

Напоследък във фармацевтичната индустрия се опитват да го правят с много лекарства. Не виждам защо китайските химици от RC да не се включат на борда
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Надявам се, че сте разбрали, че съм просто глупак от глупост. Всъщност не смятам, че имам познания по темата за химията. Учех усилено, 2 нощи не спах и четях патентни учебници, опитвах се да гоня всяко нещо, което прочетох и което не знам, а на третия ден дълго спах 😴 Преди една година не знаех нищо полезно за химията. Знаех имената на някои прекурсори и някои реакции, а сега се мъча да изчисля енталпията на една нова реакция, за която няма никаква информация, така че... Ще се препъвам, докато се справя.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Има много лекарствени рецепторни цели, които не разчитат на класическите (епинефрин, сератонин, допамин, GABA). nAChR и мускаринови, габапентиноиди, ghb рецептор, KvLQT2, ензимни смущения.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Аз също. Дали сме вземали проби от собствения си продукт?
 
Top