Кой е най-бързият начин за изсушаване на амфетаминова паста?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Здравейте, ВВ,

Напоследък произвеждаме постоянни партиди паста за скорост и искаме да изсушим част от нея, тъй като може да има клиенти, които предпочитат продуктът им да е сух, а не под формата на паста.

Имам приятел, който притежава вакуумен десикатор, и съм чувал, че той може да се използва за сушене на спийд. Знае ли някой колко време ще отнеме това.

Има ли някакви по-бързи алтернативи на това.

Благодаря на всеки, който избере да прочете това и да отговори на това.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Може би дехидратор за храна/изделие за приготвяне на сладкиши? Имам един малък, произведен от Nesco, който използвам за сушене на гъби и който купих в магазин за домакински уреди за 40-50 долара? Няма да можете да го използвате, за да направите огромно количество наведнъж, но мисля, че бихте могли да направите килограм или два паста за няколко часа. По принцип това е обезвлажнител, който вкарва сух въздух в малко затворено пространство и можете да контролирате температурата от ~90F до 140F. Прахът за амфетамини започва да изсмуква влагата от въздуха, когато достигне определена температура, така че не бихте могли просто да го разпръснете върху поднос и да насочите вентилатор към него. Ако изсушите по този метод и го запечатате във вакуум, това ще работи перфектно, мисля.

Използвам го за всякакви неща, сушене на трева и гъби и т.н., намаляване на чувствителни към топлина разтвори, изпаряване на разтворители или други течности, кристализация и т.н., така че и в двата случая не е страшна инвестиция.
Внимавайте,
o7
 
Top