Какво е бъдещето на нациите?

Balacubaco

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Много съм притеснен за посоката, в която поемаме, така наречените народни правителства управляват по тоталитарен начин, оставяйки населението без право на глас, цензурата е нещо, което става обичайно в една така наречена демократична страна, според мен те са признаци на голяма гражданска война и вероятно между народите, защото много от нашите представители не ни представляват, те просто следват идеологическа програма, която похищава ценностите на семейството, страната и религията, вече не сме свободни да изразяваме мнението си, преследват ни, ако не сме демократи, прогресисти или отляво Нека се молим за нашите семейства и да се подготвим за най-лошото.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Това ме тревожи все повече и повече всеки ден... имате право, представителите не представляват това, което хората всъщност искат, лъжат през зъби
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Известно ми е, че в момента има поне 2 оповестени войни. Определено изглежда, че всички до един ходят по яйчени черупки, като същевременно заговорничат един срещу друг. Надявам се, че това е само обжалване и няма да се стигне до нещо повече
 
Top