Post Delivery Какво е решението за рентгеновите лъчи? [Попитайте опаковката]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Здравейте на общността на BB,
Знам, че няма окончателен отговор на този въпрос. Но това, за което питам, е следното,
Кои методи и техники за опаковане могат да намалят вероятността от конфискация на пратки, които са засечени от рентгенови лъчи при международен превоз?

Мисля, че използването на миларни торбички е най-добрият начин да се скрият продуктите от рентгеновите лъчи, нали? Доколкото знам, той пречи на лъчите.
Или това показва, че нещо е подозрително?

Количеството в тегловно отношение влияе ли на външния вид на съдържанието под рентгеновите лъчи при използването на торбички от милар или това се случва само при найлоновите торбички?

Също така, Какво мислите, момчета, за използването на буркани с фитнес добавки като суроватка и всички тези неща? Мисля, че продуктите като хапчета или кристали се поставят в тези буркани, между истинската суроватка на прах, с нормална найлонова торбичка (не с милар). Това ще изглежда съвсем нормално под рентгеновите лъчи.
Или рентгеновата снимка ще отчете разликата в плътността на съдържанието?

Благодаря на всички момчета.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Здравей, човече,

Чувал съм, че торбичките от милар не предпазват на 100% от рентгенови лъчи. Това, което съм чувал, е, че рентгеновите лъчи имат проблеми с ''виждането'' през материали с ниска плътност като дървото.
Най-добре би било вероятно да го скриете в нещо. Четох за момчета от Германия, които са пренасяли 4MMC от Германия до Нова Зеландия в кутии, които сами са пресовали. Етикетирали ги с фалшива марка и ги превозвали в продължение на половин година. Всъщност не са ги хванали да търгуват, а са ги хванали, тъй като са били твърде глупави в лабораторията си

Всичко, което мога да кажа, но си помислих, че може да е полезно :)

Cincerly,

Коко
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Здравейте има ли някой. Линк към темата, в която се обсъжда накисването на кока в каучук и извличането?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Водещ: В момента се работи по темата за химичните вещества и препарати. Когато ви правят рентгенова снимка, ви слагат жилетка, в която има оловни пластини. Оловно фолио звучи невероятно. Не мисля, че хапчета в кутия със суроватъчен протеин ще заблудят някого, но хапчета в бутилка с хапчета може. Отлепете фолиото много внимателно и използвайте ютията за дрехи, за да го поставите обратно
 
Top