Къде мога да намеря всички химикали, които са ми необходими за синтез

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Опитвам се да намеря химикали/реагенти, но не мога да ги намеря Прегледах всички доставчици от Китай и Европа
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Можете да поръчате много реактиви в Китай. В коя държава търсите източници на суровини?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Великобритания, откъдето съм, и на уебсайта за реактиви няма , живачен нитрат в офертата
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Откъде се получава глицидатът на PMK?
Разглеждах Alibaba и там има много доставчици, но не знам дали това е най-сигурният начин за получаване на този вид продукти.
От кой доставчик обикновено питате за този вид реактиви?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Благодаря , това е най-добрият форум, на който съм бил някога, вие сте легенди
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
налична ли е сярна киселина в някакъв вид леснодостъпни магазини (т.е.: железарски, автомобилни и др.)? Търся само малки количества за синтез за лична употреба. Не разполагам със сигурно място за доставка, за да мога да поръчам реагенти онлайн.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Разтворът на сярна киселина се използва като електролит за батерията и може да бъде закупен в магазина. Тази тема описва как да получите висока концентрация на сярна киселина от електролита.
 
Last edited:

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Метилбензенът е моят проблем, Бразилия
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Свържете се с този китайски доставчик, Wickr me: offergood. Лесно е да се провери, като се поискат снимки, видеоклипове, добив...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Сярната киселина не е налична за закупуване в магазините в ЕС. От няколко години насам тя е в списъка на прекурсорите на взривни вещества и на наркотични вещества. Все още може да се продава като химикал за регулиране на рН в басейни в концентрация около 30% или в концентрация 17% като разтвор за обезмасляване преди боядисване на метали. Или можете да го извлечете от автомобилни акумулатори в мръсна, разредена форма, обикновено с примеси от олово и нуждаеща се от дестилация, за да бъде чиста. Това обаче е най-безопасният начин.
 
Top