КОЙ ТЕЛЕФОН ДА СИ КУПЯ, ЗА ДА ПРАВЯ БУСИНИ.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Коя операционна система, кой производител? Най-безопасните срещу най-евтините варианти?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pixel Phones + GrapheneOS
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Няма нищо по-добро от глупав телефон за еднократна употреба с предплатена карта.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Но не е толкова удобно да правите бизнес от телефона си, просто телефонът ви е необходим като допълнение за бърза комуникация. Най-добре е да разполагате с правилно конфигуриран лаптоп
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
VirtualBox или VMware безопасен ли е за операционната система?
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Те са със затворен код, така че вероятно трябва да ги избягвате. Вероятно използвайте нещо, базирано на Linux.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Правилно конфигуриран преносим компютър. ThinkPad. Това е начинът!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
ХАЙЗЕНБЕРГ вече един вид повдигна въпроса, но какво точно трябва да направите с него? Изпращане на съобщения до клиентите?. Тогава не искате да използвате обикновени SMS
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Можете да направите горелка от евтин смартфон (с анонимна сим карта или предплатен)който може да се извади батерията му, след което го поставете в кутия с клетка на Фарадей. Никога не го използвайте на същото място и никога не го прибирайте вкъщи без извадена батерия и в кутия.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Току-що купих Pixel и инсталирах GrapheneOS. С тези устройства започвате да говорите за поверителност, те имат легитимен HW и да вървите по пътя на Degoogle никога не е лош вариант.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
гугъл пиксел с графен е единственият начин, на който можете да се доверите, за да бъдете поне с известно спокойствие, но винаги помнете, че най-честата грешка в опсек е, че хората използват да говорят твърде много, затворете си устата и останете в безопасност
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Току-що си купих пиксел 4 XL и ми харесва. Скоро ще инсталирам графен, така че ще напиша в този форум основните разлики между андроид и графен.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@amphmnamii има много разлики, ще дегизирате телефона, инсталирайки графен като нова ОС, бъдете най-накрая свободен брат. Не забравяй очевидно да не isnstall приложението на Google и да не използваш магазина на Google Play
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Никога не съм използвал графен. Удобен ли е за употреба? Бихте ли го сметнали за подобен на андроид?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 да, брато, много е сходно, това е операционна система, базирана на андроид, така че е почти същото от гледна точка на използваемостта
 
Top