• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Кой ще бъде следващият президент?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
аз ще бъда следващият президент очевидно 🙄
гласувам за фиделис 2024, бих направил всички наркотици легални :)

напълно сериозно мисля, че е лудост, че трябва да избираме между изнасилвач и някой старчок. нито един от тези хора не трябва да е начело. мисля, че тръмп е по-квалифициран, но е мръсник и да го оставим да бъде лицето на страната ни оставя лош вкус в устата ми.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Така че не ме интересува и не следвам нито един от двамата основни кандидати. Ако щях да играя на хазарт? Донякъде си мисля, че Тръмп може да го получи. Не знам дали това ще се случи, това е просто моето усещане днес
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Козлодуй са затрупани със съдебни изяви. Байдън е нормален президент, който върши добра работа и е миролюбив с НАТО, ЕС и останалите. Стига вече Тръмп да тормози света, колкото да угоди на своите червенокожи. ДЖОЙ БИДЪН ВТОРИ ТЕРМИН сигурен (с близкия му лекар)🗽свобода за всички
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Това няма значение. Кой е Идентичността няма значение, вашият глас няма значение Теориите за по-малкото зло са изтъркани и доказано фалшиви. Просто запомнете всички.
НИЩО НИКОГА НЕ СЕ СЛУЧВА. Не и във федералните избори в САЩ. Следих внимателно правителството в продължение на повече от десетилетие. Почти нищо от него не работи по начина, по който предполагат. Политиците са прекарали ВЕКОВЕ, за да се уверят, че са защитени от съдебно преследване. Това наистина са те и ние.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Фрит Бюхнер, заковал си го. Не мога да се съглася повече
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Фрит Бюхнер Не мога да се съглася повече. Това е факт
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Това е от значение за победата на Украйна срещу руския терор. Харесва ми нормалното мислене на Джо Биденс (без обвинение): Америка води света към величие, (но синът му е разтревожен хемасторбатор)... О, аз съм твърде настоятелен за любовен партньор
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
нормално мислене? байдън е сенилен. той не може да произнесе реч, без да се отклони от темата. трябва да бъде настанен в старчески дом, а не на поста си. някой да осигури на стария пръдльо животоподдържаща система, йесус христос.

Не ми харесва колко борбен и рязък е Тръмп, но нито един от двамата не е добър вариант! предполагам, че Байдън е единственото нещо, което стои между САЩ и Путин, но това не говори много...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Да, Байдън са годни за длъжност, спасявайки света, но можеше да бъде по-подготвен, но все пак той е добре с мен. Резултатът се брои. САЩ са дефакто печатът на света.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Мисля, че положително и Байдън е нормален, но слаб, а Тръмп е хулиган. Джо Байдън да върви да върви да върви
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Честно казано, не виждам някаква огромна промяна, независимо от кандидата, който в крайна сметка ще спечели. Бях много загрижен, когато Труп беше избран за първи път. Не съм съгласен с много от политиките му, но Байдън или Тръмп не виждам да се случи нещо голямо. Едната част на страната ще бъде ядосана за известно време, но се обзалагам, че това е всичко.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
По-малката от двете злини, хлапета, да се присъединим към Русия и да изгорим Китай? Те са ЕДИНСТВЕНАТА заплаха за нашето социалнополитическо и икономическо господство. Шегувам се, разбира се, тези глупаци се бият в гърдите и се заплашват един друг, но никога няма да бъде използвана или дори изпробвана друга ядрена бомба. Това физически дори не може да бъде направено.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Те не могат да използват друга ядрена бомба?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Мисля, че ако можеха, щяха да го направят, но вместо това за най-тежките ни пожелания за бомбардировки. Ние използваме MOAB. Мисля, че ако проверите официалните канали, ще откриете, че има световен договор, включващ неизползване или тестване на ядрени оръжия, но мисля, че има и по-затулена причина. Освен това за какво на някого би било необходимо да използва ядрено оръжие в наши дни, когато разполагаме с въоръжени сателити, способни да прогорят дупка в земята с точност до няколко метра?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Мисля, че ако можеха, щяха да го направят, но вместо това за най-тежките ни пожелания за бомбардировки. Ние използваме MOAB. Мисля, че ако проверите официалните канали, ще откриете, че има световен договор, включващ неизползване или тестване на ядрени оръжия, но мисля, че има и по-затулена причина. Освен това за какво на някого би било необходимо да използва ядрено оръжие в наши дни, когато разполагаме с въоръжени сателити, способни да прогорят дупка в земята с точност до няколко метра?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
И в двата случая САЩ губят. Тръмп печелиһттр://..........истински шанс демокрацията ни да се разпадне по начин, подобен на този в Германия през 30-те и 40-те години на миналия век.
Тръмп губиһттр://......народът излиза на улиците като на 6 януари.

Лично аз ,се запасявам с двумесечен запас от печен боб и правя цял куп патрони за 6,5 кредомор в мазето, точно до химическата ми лаборатория.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Донякъде си мисля, че ще бъде същото нещо различно лице, ако Тръмп спечели
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Надявам се, че сте прави. Независимо от това, боб и патрони за мен. Ще ти трябва само да оцелееш през първия месец или два, докато всички останали гладуват и се стрелят един друг.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Съгласен съм, без значение кой е президентът. Аз също се запасявам. Не съм супер далеч, но имам MREs, вода и няколко огнестрелни оръжия. Не сме готови да се бункероваме, но искам да стигна дотам. Не само заради президента. Намираме се на един заблуден астрароид от необходимостта да сме готови да се справим сами за известно време
 
Top