Question Защо се отглеждат и внасят много треви от други държави? Защо да не го отглеждате в родната си страна?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Колко струва плевел от други държави? Защо хората просто не я отглеждат и продават сами? Знам, че кокаинът е около 2000 лв. за килограм, изпратен в Европа, което прави добри пари и е логично дали е свързано с условията или нещо подобно. но така или иначе можеш да отглеждаш трева в Европа, така че колко струва в Мексико и на други подобни места? Те нямат ли огромен пазарен дял и защо е така?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Защото големите плейъри имат ръка върху него в Испания е евтина и добра трева. Голяма част от младите момчета отглеждат трева и трябва да чакат дълго, за да получат 1 кг, където могат да продават по 50 лири на месец . Много по-лесно и бързо u направил скорост mdma mmc или там наркотици. И е по-добре monay на него
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
За какво става дума? Обикновено 2 растения се равняват на 1 кг трева, а ако си набавиш собствени семена по 1-5 долара, без всички проблеми с опазването, транспортирането и други подобни.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
2 растения НЕ са 1 кг аз получих малко над 500 г с 4 растения и половин година постоянна работа
 
  • Like
Reactions: vis

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Защото не разполагаме с подходящото време за това. В Испания винаги е слънчево и като цяло времето там е по-добро. Можете да гледате видеоклипове на хора, които отглеждат растения на слънце и на светло. Има голяма разлика.
 

fatique

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
В Турция няма много наказания за пушене на трева, но тя също е незаконна, а цените на грама са средно 12-20 долара.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Европейската трева се отглежда на местно ниво или се внася под формата на хашиш. На Иберийския полуостров и в северните страни се отглежда хашиш, в Централна Европа - местна хидротерапия, а в славянските страни е нещо като смесица. Все още не съм видял някой да твърди сериозно, че мексиканската трева се използва в някакъв забележителен капацитет.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Прочетох ли, че рит 2000 кг кокс 😳
 
Top