Защо добивът ми на ДМТ е толкова малък?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Следвах стъпките в ръководството.
Използвах
250 г смляна кора от корени на мимоза хостилес.
Дейонизирана вода
Натриев хидроксид NaOHp
Течност за запалки Zippo.

Разклатих и оставих да се отдели, както се казва, и взех жълтата течност.
Повторих процеса и след като го оставих във фризера, там добивът беше само за един стик за вейп DMT. Което определено беше това, което очаквах.

Какво направих погрешно, защото това беше вторият път, когато направих това и получих същите резултати.

Единствената мисъл, която ми идва наум, е, че коренищата не бяха супер фино смлени. Използвах електрическа кафемелачка.
Не съм сигурен дали именно това е съсипало добива ми.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Добивът на ДМТ се влияе от тека и най-вече от качеството на кората. Ако сте използвали кора с лошо качество, ще получите лош добив. Не мисля, че добивът ви е лош заради смилането на праха, мисля, че кафемелачката е достатъчно добра за стриване на кората на прах. Препоръчвам ви да опитате да използвате хибридната солна течност AB на Cyb. Не можете да използвате повече от 100 г за този тек, но добивът е наистина добър, така че просто направете няколко партиди. Също така се опитайте да се снабдите с добра кора.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Преди време, сега вече не мога да го намеря, на YT GordoTek показваше прост метод за екстракция, доколкото показва моят и на приятеля ми опит, това беше един вид най-добрият добив и най-простият метод, който съм виждал. Би трябвало да имам това видео, свалено някъде, ако искаш, мога да направя малко търсене и да ти го изпратя @fosties.

Дай ми да знам :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Този
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Изглежда, че този, той има 2 версии, преди да бъде премахнат от YT. Все още имам една от видео версиите, ако някой се интересува ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Както и, не си спомням името на човека, но имаше толкова проклето доказателство за идиоти AB tek, буквално 4 съставки и буркан + пирекс съд за изпаряване :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Опитах се и да загрея малко течността в желанието си да увелича добива, но и това не помогна.
Може би това е кората на корена с малко количество ДМТ в него.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Нагряването вероятно няма нищо общо с повишаването на добивите :) imo. нискокачествената коренова кора е проблемһттр://news.bg
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. защо не си използвал нещо за промяна на рН, току-що щракна в момента... значи гасена вар или нещо подобно...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Киселинността може да бъде ключова за извличане на повече, не съм сигурен...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Не съм експерт, но доколкото си спомням, диметилтриптаминът се разтваря по-лесно при рН по-малко от 7, надявам се някой с по-добри познания да ме поправи, ако не съм прав.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Не знам нищо за химията, която стои зад нея, но това е нещо, което мога да опитам следващия път.

Странно е, защото наистина ли има такава разлика в количеството ДМТ, което съдържа кората на корена? Как да разбера дали е "добра" или "лоша" кората на корена? Това е единственият източник, за който знам, че мога да го купя, така че изглежда, че имат различни знаци за корени с ниско съдържание на ДМТ.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Да, има такава разлика. Доброто и лошото зависи най-вече от доставчика. Човекът тбх. Можеш да си купиш колбас, в който се срещат 35%, а останалото е мистерия + MSG.... И можеш да си купиш колбас, който по принцип съдържа 98% месо, без мистерияһттр://....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
И както вече казах, pH трябва да е по-малко от 7...
 
Top