Looking for a vendor Защо никой не предлага A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Първо, аз съм просто пирокурист, а не химик, така че се извинявам, ако това, което ще кажа, ще прозвучи невежо, но след като гледах видеоклипове на синтез на метамфетамин и синтез на apvp, ми се струва, че apvp е много по-прост и по-малко проблемен.

Със забраната на apihp и несъществуващата свободна база на mdphp, pyrro smokes питат за apvp, aphp и т.н. и това е много хора. Защото новите легални пироси са разочарование

Претърсих всички големи тор пазари, никой не предлага apvp, докато хиляди предлагат meth и speed. Просто не ми е ясно как такава масова пазарна празнина не се капитализира от един човек в целия ЕС.

TLDR; разбирам, че повече хора искат метамфетамин, отколкото apvp, но apvp в ЕС би било доста печелившо, а apvp се произвежда много по-лесно. Защо никъде в ЕС няма apvp?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Днес приготвяме първата си тестова партида
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Здравейте, мога ли да го пробвам ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Моля, потърсете ме, търся от около година. голяма дебела нула е това, което съм намерил. сигурно aphp, apihp, и т.н. и т.н. Аз съм солиден, няма драма. 4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ако вашият успешен искам в
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Можем да ви изпратим безплатна проба, ако сте в Обединеното кралство
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Аз съм в Италия, би ли могъл uiu да изпрати образец на apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Изглежда много изгодно за производство лекарство...
Може ли да се смесва и с мефедрон или спийд паста?
Каква е цената на 1 кг в Европа?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Все още не предлагаме доставка там, но може би ще измислим нещо

Бих избегнал смесването им, защото могат да си взаимодействат
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Не може да се смесва с хекседрона apvp a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
В Европа на цена от 2700 до 5000 евро кг
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ако обичате да се разхождате като луд, да се обръщате всеки път, когато чуете някакъв глас в главата си или заблуда за преследване, или да пускате в тоалетната това, което сте купили, мислейки, че на вратата има полицай, много силен ефект, всичко е свързано с APVP, личен опит,мисля, че затова не можете да го намерите на пазара 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Какво е усещането? Ако взема малка доза, ще имам ли халюцинации?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
не веднага, това зависи от организма и от дозата и начина на употреба, при някои след месец таванът ще свири, при други след шест месеца, но във всеки случай ще се случи
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Васо го закова, 90% от пип не могат да се закачат, бият се, пляскат с устни, а след това любезният страхотен създател, който се опитва да направи пип щастлив, бива прецакан. по същата причина спрях да създавам за пари. хората не могат да се закачат с истинските и прасетата следват пътеката на пипнатия снапдог сити точно до вашия квартал. това е обикновен срам. повечето хора трябва да стоят далеч от наркотиците. те просто не са създадени за справяне с ракетното пътуване и искат да слязат, след като пътуването е започнало. 57 тъжно, същото като алкохолиците, които се напиват до мокър мозък. те се присмиват на хората, които ми казват, че пият твърде много и продължават да се наливат, докато не им се появи мокър мозък и няма връщане назад. всеки си мисли, че може да го държи под контрол и след целия ми живот аз съм единственият, който не е мъртъв, не живее или не е безполезен с пържен ориз.ако изпаднете в някакъв вид психоза, докато правите наркотици, по-добре си помислете два пъти дали да продължите пътя си по този път, защото има вероятност това да не е пътят за вас. съжалявам, че не съм се съгласил с тирадата, но съм толкова уморен от една и съща стара песен и танц. аз се забавлявам сам или с моето момиче. не мога да опитам едва ли някой тези дни. о, приказките, които бих могъл да разкажа. но пазя тайни, така че това е. Бъдете в безопасност, хора.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Упс
"На хората, които им казват, не ми казват.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Трябва да отидете в някоя страна след Съветския съюз, там пазарът е пълен с апвп само мъртви капки
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
И вижте как хората реагират на тази субстанция, толкова токсична, мозъчни увреждания със сигурност в дългосрочен план
Невротоксичността е толкова висока
 
Top