Защо няма амфетамин под формата на оксалатна сол

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Защо няма амфетамин под формата на оксалатна сол
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Можете да образувате оксалатна сол на амини, но предполагам, че е малко сложно, може да е добра алтернатива на hcl, но ако в продукта ви остане оксалатна киселина, тя е токсична

Свободната аминова основа се разтваря в 5 пъти по-голям обем сух IPA и се добавя по капки към 1 екв. безводна оксалова киселина, разтворена в IPA. В някои случаи не се образува директно твърдо вещество. Добавя се 3 пъти обема на етера и ерленмайерът се поставя във фризера. Един час по-късно се е образувала обемна пухкава бяла утайка. Тя се филтрира във вакуум, като се получава твърдо вещество, подобно на гел. Тя се тритурира под етер и се изсушава чрез изсмукване, а след това под вакуум. Възстановяването е между 60 и 95 %.
При изпаряване на филтрата се получава маслен материал, който се кристализира, когато се покрие с етер и се постави във фризера. Повторната хризатилизация с IPA:етер отстранява последните следи от оксалова киселина.

С този метод могат да се образуват и цитрати
Вместо IPA можете да опитате да използвате етилов ацетат
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Благодаря ви за търпението да отговорите, всъщност все още не съм стигнал до този етап. В момента изпитвам неуспех в процеса на извличане на ефедрин от ефедра с помощта на ефедра.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Всичко е наред, а що се отнася до извличането от ефедра, не мога да ви помогна, защото никога не съм го правил сам и дори не съм проучвал много за това
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Имам смела идея: Тъй като Ephedra sinica непрекъснато освобождава ефедрин, когато се разтвори в гореща вода, възможно ли е директно да се нагрее смес от Ephedra sinica, йод, червен фосфор и вода под обратен поток в продължение на 24 часа? Би ли могъл полученият продукт да даде директно метамфетамин със свободна основа?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Може би ще има нисък добив с много органични странични продукти и кой знае какви странични реакции, изобщо не бих го препоръчал
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Благодаря ви, но с настоящите ми ограничени ресурси може би няма да мога да създам никакъв полезен продукт. В момента не съм в състояние ефективно да извлека дори прекурсора ефедрин от растението ефедра.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Опитайте други начини, може би опитайте да извлечете ефедрин или псевдо от хапчета
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Моята страна няма достъп до такива медикаменти, а много разтворители са с ограничен достъп. Понастоящем изглежда, че най-реалистичният вариант е да се извлече ефедрин от растението ефедра и след това да се следва московският път с помощта на йод и червен фосфор в рефлукс. Последващата пречка обаче е получаването на газ солна киселина и не съм сигурен как да постъпя. Имате ли някакви предложения по отношение на газа солна киселина? Могат ли безводният калциев сулфат и оксаловата киселина да генерират газ солна киселина? Единствената киселина, до която имам достъп, е оксаловата киселина, поради което попитах за оксалатни соли. а единственият наличен разтворител за екстракция е петролен етер и не знам дали той може директно да замести хлороформ или толуол за приложение.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Не бих препоръчал да се работи с hcl(g) много начинаещи химици умират по този начин, за да направите hcl газ, ще ви трябва сярна киселина
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Без газообразната солна киселина, дори и да успеете да получите свободната основа на метамфетамина, той трудно би могъл да кристализира. Имате ли някакви други предложения? Сярната киселина е ограничена и недостъпна за мен за получаване.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Опитвали ли сте това сами и може би бихте могли да предоставите снимки на крайния продукт?

Намерих го в друг форум, където потребителят споменаваше и възможността за използване на лимонена киселина вместо оксалова киселина в същата процедура :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Зависи в коя държава се намирате
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Може ли да се осъществи кристализация с помощта на титруване на разтвор на солна киселина?
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Да, можете да го кристализирате в етер със солна киселина
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
О, боже, етерът също е регулиран, може ли тогава да се използва петролен етер?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Вместо с етер можете да направите рекристализация с два разтворителя - с ипа и ацетон, можете да го направите и само с ацетон, ако искате, не е задължително да е безводен
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Имам достъп само до петролен етер, мога ли да го използвам?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u може да прави сол, но амфетамин hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Здравейте! Имате ли опит в производството на амфетамин hcl или някакви ликсове за производството му?
 
Top