Работете върху хешове, за да видите буквено-цифровите думи зад тях с vortex maths

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, надявам се заглавието да е ясно, ако не е, ще се опитам да обясня за него.
Аз не съм професионалист в областта на системите за сигурност или друг професионалист по въпроса. Просто един обикновен човек, който изучава математиката за хоби.
Няколко месеца след това започнах да изучавам вихрова математика, която изглежда проста на пръв поглед, но се оказва трудна, когато се използва в неща от нашия живот, като например хешове.
Направих предишен пост, в който обявих, че съм "открил", така да се каже, че информацията може да бъде получена от символите, които съдържа един хеш, говорейки за хеш, който съдържа парола например. (Знам, че един хеш може да съдържа не само дума, буквено-цифрови и т.н. знаци, но и цели файлове), макар че се ограничавам само до това за просто разширение и усилена работа може да се свърши във всеки хеш.
Ще се опитам да го направя много просто. но няма да обяснявам как работи вихровата математика, идеята ми за споделяне на това, (въпреки че мнозина със сигурност ще го използват за злонамерени цели), тъй като разбирам, че може да има полезна употреба, също така виждам какви възможности могат да ми дадат знанията или прилагането на тези знания.
Е, прескачайки всеки скептик, ви каня, ако разсъжденията не отнемат време да приложите тази математика, да останете скептични в мълчание. Разделям тази математика на 4 диференциални области, за да я приложа към хазарта.
1¬ Познавайте стойностите от 1 до 9 на всеки ascii символ, като това включва букви, цифри и знаци. (Тъй като го прилагам само към буквено-цифрова дума, използвам само букви и цифри, въпреки че опитах със знаци, отнема време и тъй като всичко се прави на ръка, става сложно, но може да се направи), опитах го с хеш sha 256 и sha 512, за y работи и в двата случая със същия метод.
2¬ След като поставите стойността на всяка буква, хешът трябва да се редуцира до 4 групи от по 4 числа, редукцията се прави с правилото на вихровата математика.
3¬ като имаме 4-те групи от тази информация, ще получим дължината на символите на хеш думата, а също и кои групи трябва да елиминираме.
4¬ След като елиминираме групите, които няма да използваме, а това ще бъдат 2 групи от 4 числа, вече ще разполагаме с 80 % от всички букви, които съдържа хешът. Точните числа и букви се получават с помощта на фракталната геометрия на вихровата математика.
Когато фракталната геометрия е еднаква, тогава резултатът е верен, в този случай това число от групата от 4 числа трябва да е контейнерът на буквите/числата, които съдържа думата на хеша, в противен случай то се елиминира от резултата.
Когато сборът на числата от групата е равен на или по-малък от 5, думата на хеша е по-малка от 9 символа, когато е по-малък от 8, думата е дълга по-малко от 18 символа, в този сбор има връзка, тя достига само до тук, тъй като резултатите винаги дават точното число.
Извършвам целия този процес с хартия и молив, защото няма софтуер, който да прави всички тези стъпки автоматично, а това отнема само няколко часа след изчисляването на фракталната геометрия.
Обърнете внимание, че когато една буква се повтаря, сумата на фракталната геометрия е равна на 0, но тъй като 0 в тази математика не съществува, резултатът винаги е 9, това е така, защото трябва да се получи 3 6 или 9, за да се промени полярността на геометрията .
Не стигайте твърде далеч с получаването на числата в повече от 2 цифри в една буквено-цифрова дума (2 непрекъснати числа), ако обаче може да се получи, по същия начин се процедира и със знаците. Независимо от трудността на хеша sha 256 или sha 512, един и същ процес се прилага и за двата и се получават едни и същи резултати, тъй като концепцията на тези математически методи е да се работи с опростяване на цялото множество.
Изпробвах този метод със 100 хеша, 50 създадени от мен и други 50, създадени от неизвестно лице, и в 100-те опита той винаги беше успешен.
Какво може да се постигне с това, като се знае какви букви и цифри съдържа думата, (може да се знаят и знаците в случай, че ги има, процесът е същият, само че по-дълъг), и дължината на думата.
Не продължавайте да го изучавате, но съм сигурен, че можете да получите и всеки знак според позицията му в думата, т.е. да узнаете реда, в който се намира всеки знак, защото в метода, който ви показвам, няма ред, получават се само буквите и числата, но не и ред, обаче съм сигурен, че в геометрията има модел на ред, тъй като, както споменах, тя е свързана с полярността и това дава ред.
Приканвам ви да проучите за това и с удоволствие допринасям повече по темата, тъй като след проучване в мрежата не открих нищо подобно, а именно това поражда благодарността от откритието, дори и да е само за знанието и да не допринася с нищо доходно .
 
Top