Ухан Алфа Омега Фармацевтична лабораторияһттр://.... легитимен? преглед?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички. Нов потребител тук.
Следващата седмица заминавам за Колумбия за 2 месеца и докато съм там, бих искал да създам малка операция, за да синтезирам малко 4mmc, докато съм там. Мислех да започна със 100 грама 2B4MP, примерно...

Сигурен съм, че мога да си набавя лабораторното оборудване, но имам малко проблеми с прекурсорите... някой знае ли законна лаборатория? Ухан Алфа Омега законна ли е? Знам, че се рекламират тук, но дейността им изглежда малко съмнителна.

Там например са посочени техните WhatsApp-и. Освен това в страницата "За нас" има "Джак Деймън", посочен като "авторитет в областта на медицината", но тази снимка е глупава снимка, която при търсене на изображения в Google се оказва, че е на някой друг.


Например, тук, в тази друга връзка, буквалният му етикет с името гласи Dennis


А ето и търсенето в Google



След като преди време бях измамен за 400 паунда от Chenhua Chems (wickr: cnbilly), малко не ми се иска да поръчвам отново от тези проклети китайци! Особено с червен флаг като този.

Използвал ли е някой този доставчик?
Или може ли да потвърди подходящ доставчик?

Ако не, може би просто ще се придържам към coke...., но къде е забавлението в това? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Случвало ли ви се е да боравите с бромокетони преди? Придържайте се към купуването на кокаин...

Бромокетоните са невероятно силни дразнители, ако отворите бутилка извън аспиратора, ще изпитате какво е да ви разтрият с колумбийски люти чушки по голото тялоһттр://....trust me...
Не е забавно
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Не, това ще бъде първият ми научен експеримент отвъд обикновения ReX в IPA и една (признавам, доста хамалска) екстракция направо на база от корен на мимоза.

Във видеоклипа на meph sythesis човекът не провежда реакцията в шкаф за дим, нито пък изглежда, че носи пълен хазартен костюм, както намеквате, че може да се изисква.

Забелязвам, че в другия ви коментар споменавате, че повечето 2B4MP, изпратени от Китай, са измама (поради причината, която изтъкнахте) - сигурен ли сте?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Искате ли да създадете лаборатория за мефедрон в Колумбия - страната на кокаина и картелите?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Моят човек, аз дори още не съм кацнал на място... когато се установя следващата седмица и се събера с приятеля си, да се ориентирам в обстановката (може би и в нещо друго)... тогава ще определя пътя напред.

Имам нужда само от колба с 2/3 гърло, разделителна фуния и рефлуксен кондензатор (последният, като гледам пътя на реакцията, изглежда не е необходим, тъй като се използва само за вентилация; не е необходимо да се улавят изходящите газове и да се връщат обратно в сместа... нали?)
Плюс, разбира се, съставките на прекурсорите.

Колумбия е страна с население от 50 милиона души... сериозно ли ми казвате, че картелът е набелязал цялото място? Няма ejercito militar, няма policia, няма alphabet boys, които действат инкогнито в чужбина...?



Може ли да получа някакви сериозни отговори? Някой? @Марвин "Попкорн" Сътън?
 
Last edited:
Top