Яба рецептата ще плати за това

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Някой знае ли как да направи яба хапчетата за метамфетамин от тайланд ще плати за това.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте. яба е метамфетаминово хапче, което се състои от метамфетамин и кофеин в съотношение 50/50 или по-малко (20/80). Може би има някакви пълнители и хранителни оцветители.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Мислите ли, че бихте могли да ми дадете наръчник за това как може да се направи това аз не съм толкова добър в химията, но познавам химик, който би могъл да го направи, но се нуждая от нещо като ръководство, като например как да се съединят метамфетаминът и кофеинът и как да се направи метамфетаминът по най-евтиния метод с най-голям добив
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Трябва да изберете метод, който ще е подходящ за вас и за вашето местоположение, наличност на прекурсори. Съществуват методи от Р2Р и ефедрин. Там можете да намерите метод за таблетиране. Надявам се, че имате достатъчно добър химик, за да смесите метамфетамин с кофеин :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Да, но как се смесва метамфетаминът с кофеина? за това ми трябват инструкции. За прекурсорите за щастие живея на място, където мога да си набавя каквото ми трябва, тук няма ограничения за псевдостудните лекарства, така че мога да си набавям колкото се може повече. Имате ли указания как да смесите метамфетамин с кофеин?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Това е лесно като готвене. Трябва да претеглите на везна 100 г метамфетамин и 100 г кофеин в хлебопекарна, след което да ги смесите добре в една голяма чаша с пръчка за разбъркване, за да получите смес 50/50 метамфетамин с кофеин.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Дайм Г.Патън, чудя се дали Тракцз някога ще се върне със снимки? Защото знаеш как казваме в частната мрежа, снимки или никога не се е случвало lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF е яба ??? Знайте какво е метамфетамин ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Яба е това говно, което монасите в Азия пробутват на нооби отвъд Тихия океан. Индонезия, Индия, Австралия, няма значение откъде всъщност, просто произлиза от лабораториите там и се насочва на изток, идва от относителния запад в зависимост от това къде си седнал. Идват с вид на кегли, вероятно с вкус на кегли. Евтин, ефективен, подземен фармацевтичен аддерал, ако питате мен.
За съжаление, както всички знаем, войната срещу наркотиците е скандална. Човек би си помислил, че те ще са по-популярни на рейв сцената в САЩ, вместо това ние предпочитаме MDMA или аналози като BK MDMA или Piperzines в нашите табиети.

Единствената истинска дизайнерска дрога е мефедронът. Всички останали са просто модификации на това, което вече познавате и обичате.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Амфетамин с вкус на Skittles ? Сериозно?

Наистина гадно.

И, да, господине, Мефедронът ще спаси Света и САЩ ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Не бях изненадан, имам предвид, че самите хапчета на САЩ имат лек вкус на захар, някои дори я съдържат, за да отложат вкуса на действителното лекарство.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
С любезното съдействие на ООН - Модели и тенденции на злоупотребата с амфетаминов тип стимуланти и други наркотици в Източна Азия и Тихоокеанския регион през 2005 г.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - страница 103)

Средното тегло на едно хапче яба е 90 милиграма, а съставът му включва 25-30 процента от
метамфетамин, 60-70 процента от кофеин и 5-10 процента от други свързващи вещества.

Вж. също "Идентифициране на примесите и статистическа класификация на таблетките метамфетамин (я-ба), иззети в Тайланд" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf



Така че си мисля, че рецептата за 30 mg смлян кристален метамфетамин
50mg чист кофеин
10mg свързващо вещество
0,1mg етилов ванилин

Що се отнася до избора на пълнител/свързващо вещество - ако е необходимо - трябва нещо, което лесно се разгражда при нагряване и не отделя токсични газове. Може би лесно достъпният калциев карбонат, който се разгражда до CO2 и оставя бял твърд калциев оксид (вар). Обикновено може да се купи в магазините за долари като химикал в изсушителя.

Ако все пак го направите, най-много ми е интересно да проведем разговор.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Бихте ли ми предоставили някакви насоки или инструкции как да създам хапче яба, като се има предвид съставът, който споменахте? Ще ви бъда много благодарен, тъй като имам достъп до необходимите прекурсори и помощта на способен химик. Особено ме интересува как да смеся ефективно метамфетамина с кофеина. Благодаря ви.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Трябва да се направи така, че да се топят, вместо да горят, защото хората обичат да пушат хапчетата от фолиото
 
Top