Methylamin hydrochlorid

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Zdravím vás, přátelé;). Řekněte nám, jak se pracuje s methylamin hydrochloridem?:unsure: Je nutné ho rozpustit, nebo ho lze dát přímo do reaktoru? děkuji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Záleží na syntéze, ale v mnoha případech byste ji měli neutralizovat na konjugovanou bázi, methylamin.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Děkuji vám, milý příteli. co je to za metodu? pokud můžete vysvětlit postup. děkuji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
K neutralizaci kyseliny Lewisovy (v tomto případě HCl) stačí bazifikovat rozpouštědlo, ve kterém se nachází, často stačí přidat roztok (například) NaOh po kapkách do pH....? 3 Hádám, že se na to podívám, a methylamin se oddělí a oddělí seperační nálevkou. Hádám, podívám se na to. Napadlo mě, že by se to dalo vysrážet, ale uvědomila jsem si, že je to kapalina ( plyn rozpuštěný v kapalině, ale není rozpustný v NaOh.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Připadá mi, že se neutralizuje pomocí NaOh a pouští se do plynové pračky nebo jiného vhodného zařízení, které zachytí plynný methylamin ve vodě.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Zdravím vás, přátelé;). Řekněte nám, jak se pracuje s methylamin hydrochloridem?:unsure: Je nutné ho rozpustit, nebo ho lze dát přímo do reaktoru? díky

Existuje téma od G Pattona, jak vytvořit a rozpustit methylaminovou bázi v alkoholu. Alkoholový roztok pak použijete pro syntézu.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Pokud máte na mysli reakci s fenylacetonem. Nejprve neutralizujte methylamin chloridem kyselým a poté zahřívejte, dokud se voda neodpaří. Uchovávejte v uzavřené nádobě v mrazničce, dokud se nepoužije po dobu 6 měsíců. Množství použité v reakci spočívá v přidání jedné třetiny hmotnosti methylamin-hydrochloridu, bezvodého hydroxidu sodného s methanolem nebo ethanolem do reakce.
 
View previous replies…

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
No řekněme, že v některých reakcích se používá methylamin 40%. protože v některých zemích je tento roztok povolen. a proto otázka: když mám methylamin hydrochlorid, musím s ním dělat další manipulace, nebo ho mohu naředit vodou najednou? abych získal roztok. připravit 4mms.

Píšu přes překladač. Omlouvám se.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pokud není uvedeno " 40% roztok methylaminu. HCL ", pak je třeba jej neutralizovat na methylamin.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Reagujete-li s hydrochloridem methylaminu s NaOH, můžete získat plynný methylamin.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Děkujeme všem. Našel jsem řešení. 🙏
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, můžete vysvětlit své řešení?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Potřebuji vaši pomoc. Mám spoustu krystalů methylaminu chlorovodíku, suroviny, a jak ji mohu naředit? Děkuji. Budu ráda, když mi pomůžete.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Jak syntetizovat metamfetamin z hydrochloridu metylaminu
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@ZMI_AA0B, Zní to jako... jak připravit kávu z vody.
Obvykle výchozí činidlo, ze kterého se syntetizuje cílová sloučenina, má největší molekulovou hmotnost nebo je limitující/nejdražší.
Použijte vyhledávač nebo se podívejte na podobná vlákna níže, tady je myslím příliš mnoho různých diskusí o cílové sloučenině.
Také zde jsou o tom nějaká videa.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Metody výroby MDMA nebo pervitinu.
Při jiných postupech lze methylamin hydrochlorid použít přímo tak, jak je. Například při použití hliníkové fólie amalgamované chloridem rtuťnatým jako reduktoru stačí přidat methylamin hydrochlorid do alkoholového roztoku. Poté se přimíchá asi dvojnásobek jeho hmotnosti 50% roztoku hydroxidu sodného, čímž se získá volná báze plus trochu soli a trochu přebytečného hydroxidu sodného. Přítomnost soli i přebytku hydroxidu sodného v reakční směsi je pro proces užitečná.
 
Top