1-nitropropan

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ahoj lidi,
Mám výrobek, který obsahuje 1-nitropropan a nitroethan spolu s DCM.
Můj kamarád chemik se zdál být více nadšený z nitropropanu, ale jsem zmatený, protože jsem ho nikdy neviděl používat v syntézách pro fenetylaminy (což je to, co mě primárně zajímá - stejně jako mého kamaráda).
Nějaké nápady? Neplete si ho s 1-nitropropenem? Nevím, pochybuji, že se v tom vyzná a je hlavním přispěvatelem zde.....
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mám dotaz. Mohu při syntéze PN2P z nitroehanu a benzaldehydu použít anilin místo n butyl aminu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O tomhle nemám tušení - doporučuji popovídat si s vaším starým dobrým přítelem panem GPT!

Vím, že octan amonný funguje dobře a je snadno k sehnání (alespoň tam, kde jsem já - omylem jsem si koupil zatracené KILO té věci, o které pochybuji, že ji někdy celou spotřebuji!!!).

Upřímně řečeno, tohle vlákno jsem vzdal, jakmile jsem produkt skutečně vydestiloval a zjistil, že podle BP je to v podstatě jen DCM a nitroethan.....

Také jsem v podstatě ztratil vůli vyrábět amfetamin, protože jsem si vědom, že jsem zuřivý závislý - opiáty a benzo jsou mimo karty a TBH, pokaždé, když iv použil non psychedelický amfetamin, stalo se to samé - iv nespal, dokud to všechno nezmizelo!

V podstatě jsem si také uvědomil, že pravděpodobně mám ADHD krátce předtím, než jsem přišel s nápadem vyrobit amfetamin, ale tbf Opravdu si nemyslím, že mám dostatečnou kontrolu, abych ji mohl používat lékařsky. stejně.

Rozhodl jsem se, že nitroethan, který mám, si schovám na dobu, kdy budu mít 3,4,5-tmoba, ze kterého hodlám vyrábět skalin.
Nejprve meskalin, pak eskalin, proskalin atd. atd. s využitím aldehydů, které získávám k výrobě řady tryptaminů, a aplikovat je na skalinové lešení.
POTOM a teprve potom se pravděpodobně budu nudit a pokusím se vyrobit TMA.

To všechno je ale ještě daleko, protože nemám ani žádnou 3,4,5-tmobu - jediné, co momentálně mám, je nějaký 2,5-DMOBA a upřímně řečeno, amfetamin z prekurzoru 2c NEvypadá podle Shulginova popisu zábavně!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Je to opravdu špatný nápad. GPT chat vás jen uvede v omyl ohledně chemie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Pokud vím, nitropropan se nepoužívá k tajným syntézám.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak to je můj nesmyslný příběh o tom, jak útočím na tyto molekulární hádanky!

Ale vážně, to množství, které se můžete naučit za něco jako rok, je ŠÍLENÉ.

Už je to rok, co jsem poprvé četl nějakou Strikeovu knihu, a ani nevím, jak se jmenuje!
VELMI pravděpodobně se jmenuje Praktická syntéza MDMA nebo tak nějak podobně.
Na digi kopii, kterou mám, chybí obálka a je uložená jako totální syntéza II, takže by to mohl být mix názvu té LSD, kterou napsal (což je podle mě naprosto NEpraktické, ale hej ho) - hele pointa je, že je to přibližně rok, co jsem se dozvěděl, co sakra znamená "reflux"!!!!

Za tu dobu; zatímco jsem měl absťák po benzo, jsem se toho naučil HODNĚ a rozhodně dost na to, abych vyrobil několik VÝBORNÝCH jasně bílých krystalů n,n-DMT pomocí redukční animace tryptaminu a abych byl zcela upřímný - poprvé to byla taková SRAČKA krystalizovat, že jsem si samozřejmě dělal přestávky na spaní v nevhodnou dobu.
Při druhém pokusu byl výstup podobný, ale vstup byl méně než poloviční oproti tomu, co jsem tam dal předtím - i když tentokrát to zůstalo jako jasně bílé krystaly, místo aby to při expozici na vzduchu zčervenalo.

Uvědomil jsem si, že poté, co jsem si v podstatě stanovil, že chci vyrábět DET, ne DMT - něco iv ještě zkusit, ale dokud jsem skutečně plně nepochopil proces, nebyl jsem ochoten zkoušet nic jiného než to, co jsem mohl vyčíst z prvních zdrojů - takže jsem začal s DMT, protože existuje DOST více publikovaných syntéz!

Každopádně poté, co jsem se podíval na skutečné struktury a začal se zajímat o Pihkal , uvědomil jsem si, že struktury bývají jednodušší - také jsem si všiml, že se zdají být krystalizovat snadněji.

Každopádně, rant rant rant bez skutečného důvodu, ale hej ho. To je to, co dělám!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak to je můj nesmyslný příběh o tom, jak útočím na tyto molekulární hádanky!

Ale vážně, to množství, které se můžete naučit za něco jako rok, je ŠÍLENÉ.

Už je to rok, co jsem poprvé četl nějakou Strikeovu knihu, a ani nevím, jak se jmenuje!
VELMI pravděpodobně se jmenuje Praktická syntéza MDMA nebo tak nějak podobně.
Na digi kopii, kterou mám, chybí obálka a je uložená jako totální syntéza II, takže by to mohl být mix názvu té LSD, kterou napsal (což je podle mě naprosto NEpraktické, ale hej ho) - hele pointa je, že je to přibližně rok, co jsem se dozvěděl, co sakra znamená "reflux"!!!!

Za tu dobu; zatímco jsem měl absťák po benzo, jsem se toho naučil HODNĚ a rozhodně dost na to, abych vyrobil několik VÝBORNÝCH jasně bílých krystalů n,n-DMT pomocí redukční animace tryptaminu a abych byl zcela upřímný - poprvé to byla taková SRAČKA krystalizovat, že jsem si samozřejmě dělal přestávky na spaní v nevhodnou dobu.
Při druhém pokusu byl výstup podobný, ale vstup byl méně než poloviční oproti tomu, co jsem tam dal předtím - i když tentokrát to zůstalo jako jasně bílé krystaly, místo aby to při expozici na vzduchu zčervenalo.

Uvědomil jsem si, že poté, co jsem si v podstatě stanovil, že chci vyrábět DET, ne DMT - něco iv ještě zkusit, ale dokud jsem skutečně plně nepochopil proces, nebyl jsem ochoten zkoušet nic jiného než to, co jsem mohl vyčíst z prvních zdrojů - takže jsem začal s DMT, protože existuje DOST více publikovaných syntéz!

Každopádně poté, co jsem se podíval na skutečné struktury a začal se zajímat o Pihkal , uvědomil jsem si, že struktury bývají jednodušší - také jsem si všiml, že se zdají být krystalizovat snadněji.

Každopádně, rant rant rant bez skutečného důvodu, ale hej ho. To je to, co dělám!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ups. Dvojí příspěvek.
Jo, tohle se asi dá smazat, protože když jsem destiloval produkt s 1-nitropropenem, nevypadá to, že by ho bylo významné množství.
Jen mě zmátlo, když mi někdo známý, kdo vyrábí psychedelika, řekl, že chce nějaké.....
Byl jsem zmatený, na co....Vím, že pracoval na nějakých benzofuranech, ale jinak F ví!
Ještě jsem se jimi pořádně nezabýval.
 
Top