2-Oxo-PCE má někdo informace o jeho syntéze?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-Oxo-PCE (známý také jako N-ethyldeschloroketamin, eticyklidon a O-PCE) je disociativníanestetikum ze skupiny arylcyklohexylaminů, které je úzce příbuzné deschloroketaminu a eticyklidinu a prodávalo se online jako designová droga.

A4eTxSnroj



Studoval někdo jeho syntézu nebo ho syntetizoval?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Ano, syntetizoval jsem ji již dříve. Byla to bolest v mém zasraném zadku. Začal jsem pro cyklopentylchlorid, vyrobil gringard, zreagoval s benzaldehydem, zoxidoval ho na keton dichromanem sodným, bromoval ho elementárním bromem, míchal 2 dny s přebytkem KOH, aby vznikl alkohol, přidal ethylamin se seivem, aby se odstranila voda, pak to mikrovlnkou ohřál v dekanu, vznikla sůl, sjel se z toho a přál si, abych si prostě koupil pytlík ket, místo abych ztrácel 3 týdny. Skoro každou reakci jsem musel dělat dvakrát, protože napoprvé se to nepovedlo. To bylo před lety. Možná jsem teď v chemii lepší, ale pořád ji nesnáším.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Moje představa retrosyntetické analýzy by měla obsahovat i modernější verzi, u níž jsem si zcela jist, že lze 1-NO2-1-Ph-cyklohexa-2-on získat. Pak redukujete nitro na amino a použijete ethylační činidlo (ne haloethan), spíše diethylsulfát a KOH a.q., kde je třeba dát pozor, abyste nezískali terciární amin. Pokud jsem pozoroval trh s prekurzory, existuje také derivát s OH místo NO2 a ten s alkenovou funkcí místo OH. Nikdy jsem si nedělal ambice provést takovou syntézu klasickým ciklopentanovým grignardem, protože je zřejmé proč.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Dobrý den, doufám, že vás to najde v pořádku, doporučuji místo toho, abyste začínali úplně od začátku, proč polovinu kroků neodevzdat do Číny!!! Řekl bych, že hledejte chemickou látku s názvem 2-fenylcyklohexanon, pokud můžete, pak bych doporučil nákup, protože budete 2 kroky od nedcka. Můžete si to vyrobit přes grignardy, ale opět, prosím, prostě si to kupte lol. Nejprve byste měli rozpustit 2-fenylcyklohexanon ve směsi ethylacetátu a dcm v poměru 50/50 a začít zahřívat. Poté přilijte suspenzi 2 mol ekvivalentu CuBr2 a několik hodin refluxujte. Nyní odstraňte rozpouštědlo pomocí rotovapu nebo ho nechte chvíli stát vedle ventilátoru a redukujte ho až na suchý prášek, proveďte jednoduchou rekryzi bromketonu, avšak POZOR. TOTO JE LACHRAMÁTOR!. Až vám narostou nové krystaly, je čas na zábavnou část. Rozpusťte 100 g (0,348 mol) vašeho bromoketonu z farmy do 300 cm3 N-metylpyriodinu jako rozpouštědla. Přidejte 132 ml (1,74 mol) 40% vodného roztoku methylaminu a nechte 24 hodin odstát. Nakonec do reakční směsi nalijte četné dávky toluenu a promíchejte. Organické fáze sbírejte a výsledný produkt vysolte. Nejlepší na tom je, že tímto způsobem můžete vytvořit tolik různých ketalogů, kolik chcete, zůstaňte v bezpečí a nedělejte to, pokud nevíte, co děláte. NMP je velmi toxický, alfa-bromketon vám způsobí pláč, pokud se vám na ruce dostane méně než miligram a vy si budete čistit obličej, věřte mi z vlastní zkušenosti, když říkám, že to bolí.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Toto je relevantnější komentář, který je na stejné linii s tím, co jsem se snažil říct já
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Jak to udělat?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zjistil jsem to až ve škole, kurva au.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Ano, můžete si koupit dostupnější prekurzory z Číny a jsem si jistý, že je to mnohem jednodušší. Nesnažil jsem se to vyrábět v nějakém měřítku a dělal jsem to prostě proto, že mě disociátory baví. Velkou část postupu jsem si navrhl sám. Myslím, že je běžnější používat nitril místo benzaledhydu, ale já jsem to všechno dělal s chemikáliemi, které jsem už vlastnil.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Myslím, že jsem prokletý za to, že reakce vazby uhlík uhlík reaguje pokaždé, když se neodvážím vyslovit její název
 
Top