3 pot kokain HCL s vysokým výtěžkem z čínského prekurzoru?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Syntéza

Jeden z mnoha příkladů výrobku

V současné době je to podle mého názoru nová myšlenka, ale poměr prekurzorů a výtěžku se zdá být mnohem účinnější než předchozí technologie. V poslední době jsem to nečetl, ale vzpomínám si, že jsem si myslel, že bych mohl eliminovat kontinuální proces tím, že bych ho změnil na dávkový proces, a vzpomínám si, že jsem zkoumal a -40°c byl spodní rozsah suchého ledu.
Chci jen otevřít dialog na toto téma a diskutovat s vámi. 🧑‍🔬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Možná na tom něco bude, přesto můžete více vysvětlit, čeho chcete dosáhnout? Syntetizovat kokain?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mně se to samozřejmě nelíbí. Někdo se znalostmi a vybavením, který by něco takového mohl dělat, by řekl, že syntéza stojí stejně jako pouhý nákup na ulici. Průměrného hobbistu by stálo snadno 20x tolik, než by dospěl k tomuto bodu syntézy tropanového alkaloidu. Moji přátelé mají obavy hlavně z toho, že to dostanou poštou. 📬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Skvěle se hodí. Souhlasím - syntéza by stála hodně a do roku 2019 to ani nebylo možné. Rád bych vašemu příteli pomohl s jeho obavami. Jen nápad, kde začít: co se o dané chemické látce píše v bezpečnostním listu? Také odesílatel z Alibaby by měl mít další klienty a recenze. Moje zkušenost je taková, že docela dobře vědí, jaká jsou rizika, protože nákup má určitou ochranu a mohl by jim ublížit. Pokud řeknou, že žádný problém, tak je to dobré.

Přitom by nebylo super syntetizovat kokain v kvasinkách? Biosyntéza, ale je to stejný konečný produkt. To je to, co mám lidi, kteří dělají. Brzy to bude realita a komerčně životaschopné.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V bezpečnostním listu se uvádí, že je to pěkně hnusné a práce s tím vyžaduje celý ochranný oblek. Nevidím, že by se Číňané příliš zabývali americkými zákony. Jedná se o korporace a obvinění jednotlivých čínských občanů z amerického trestného činu by bylo bezpředmětné, pokud by nemohli být vydáni. Tyto chemické závody nabízejí spoustu přímých prekurzorů, ale nemají žádné recenze konkrétně od Američanů. Nedávno jsem viděl nějaké články o tom, že nějací vědci upravili pomocí CRISPR australskou rostlinu tabáku, aby mohla biosyntetizovat kokain. Pokud použijete takové znalosti a vybavení, mohli byste to udělat jako Číňané a prostě porušit patent. 🤔🤷
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nepříjemná chemická látka? Nebezpečný oblek? Sakra, co to ten váš "kamarád" vyrábí? Neodpovídejte he he. Zní to úžasně. Takže to, že je to hnusné, neznamená, že by to způsobilo problém. Je to všechno na prodejci, aby dodržel požadavky na balení. Je potřeba, aby vůči nim byla velká důvěra, že je dodržují, jinak si dovedu představit, že by to Číňané prostě označili jako něco jiného a řekli "No worry no worry". To, že tam nejsou žádné americké recenze, mi říká, že tam ani nemají kamarády, aby vytvořili falešnou recenzi. Zní to jako no go amigo sorry, že to říkám. Nějací další poskytovatelé s recenzemi? Možná ne, což je jisté potvrzení.


Úplně na to mon ami. To je to, co děláme, jenže na takový přirozeně se vyskytující gen neexistují ani nemohou existovat žádné patenty. Kdyby mohly být, chtěli byste být tím, kdo o patent požádá a pokusí se ho prosadit? Vtipný vtip. Ha ha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Před lety jsem byl houbařem a četl jsem o patentech. Jste špatně informován. Kopíruji pro vás;
e United States Patent and Trademark Office (USPTO) vydává rostlinné patenty na nové a odlišné nepohlavně rozmnožované rostliny a užitné patenty na způsobilé vynálezy související s patentem, včetně genů, znaků, metod a částí rostlin. 25. srpna 2021
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' patentová politika

Ochrana rostlin a odrůd rostlin | USPTO

 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
PVP. Úplně nahoře a vzpomeňte si, když vytvořili rozlišení, které se snažilo přizpůsobit technické patenty biologii. Předtím to byl případ Taq polymerázy, která byla po prodeji za 10 milionů prohlášena za nepatentovatelnou, protože šlo o přírodní gen. Ačkoli GMO rostlina může být patentována, ochrana se vztahuje na provedenou práci, v podstatě na jedinečné vlastnosti genomu. Žádný přirozeně se vyskytující gen nemůže být patentován, protože je přirozeně se vyskytující. To vše bylo řečeno, předpokládám, že jste občanem USA, který dodržuje zákony. Já nejsem. Jurisdikce MFers! Vypadá to, že si brzy budu pěstovat kokain. Kdybychom do něj mohli přidat THC a geny peyotlu, bylo by to perfektní. Jsi pro? Jak tomu budeme říkat? Hlasuju pro maricocabaccoyote.

Bylo by super zkusit si patentovat organismus produkující kokain. To není problém.
 
Last edited:
Top