3C-P do 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ahoj, díval jsem se na tuto novou značku chemikálií a musím říct, že nevím nic o chemii a nic o návrhu izomerů, ale tohle vypadá jako to, co hledám, ledaže by dávka byla na větší hmotnost, aby se dala dát do blotteru

Takže moje otázka zní: můžeme prostě přidat benzaldehydový kruh do molekuly a přeměnit ji na tuto imaginární novou chemickou látku? jen abych věděl, líbí se mi tato náhrada 2cb, ale byl bych rád, kdybychom ji mohli udělat o 1k silnější a účinnější v dávkách UG než v dávkách MG

Diskuse je otevřená XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Na rozdíl od PEA typu 2C jsou struktury typu 3C amfetaminy, nikoliv obyčejné fenetylaminy, a pokud vím, přidání N-orto-hydroxybenzylové části nezvyšuje jejich účinnost in vivo, takže o x1k nebo 3 řádovém skoku ani nesněte, to není případ ani 2C, NBOMy/NBOHy jsou maximálně 10-20krát účinnější (pár výjimek však existuje).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Promiňte mi, není jeho přidání bencenového kruhu nebo benzaldehydu to, co dělá 2cb skoky z MG do UG dávek?
takže přemýšlet ve své logice a znalosti se zdá, že to nebude fungovat, protože to jsou amfetaminy a ne fenyletilaminy?
Takže to má vliv na přeměnu tohoto na nbome nboh

Omlouvám se im opravdu noob na to já ani nevím, jestli je to jedno nebo druhé
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

Chci velmi malou věcičku, kterou bych mohl snadno schovat a vyrobit tisíce dávek, když se zastavím.
(navíc levnější než tripty a ano, jsem z Indie).
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Aktualizace by to mohla být?

2VcrFiPOHT
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Jak jsem již řekl, od NBOMes/NBOH substituovaných amfetaminů toho moc nečekejte.
Určitého zisku však můžete dosáhnout od proskalinu-NBOH, takže to zkuste a dejte nám vědět.
 
Top