Question 3cmc efekt

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Dobrý den, přátelé ☺️😊 mohu vědět, jaký je klinický účinek 3cmc?
Chci vědět, jaké účinky způsobuje a jaké vedlejší účinky, prosím 🙏
Můj dotaz směřuje na toho, kdo ho vyzkoušel.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Pozitivní stránky: V knize je uveden seznam chemických látek, které je možné používat v chemickém průmyslu: Energie, můžete vydržet několik nocí beze spánku, jen se v případě potřeby bavit nebo pracovat. Nízké dávky mohou zvýšit vaše soustředění a produktivitu, nicméně se ujistěte, že zůstáváte těsně pod hranicí euforie, pokud ji překročíte, vaše produktivita půjde do propasti. Mně osobně se při velmi malých dávkách zblázní pozornost pro detaily a pozorovací talent, dokážu si superrychle představit každý detail, například při pohledu na dav si všimnu každého malého detailu, co má kdo na sobě, barvy, vzory v pohybu atd. Euforie je krátká, 10 minut maximálně 15, problém je, že právě když si ji užíváte, začne odeznívat, takže musíte šňupnout další lajnu. Zvyšuje sexuální apetit a výdrž, nutí některé skryté touhy vyplout na povrch a některým lidem to na veřejnosti není zrovna příjemné :)).
Negativa: Poškození nosu, vyzkoušeno mnoho variant od různých kuchařů, neexistuje žádný 3cmc, který by vám nespálil nos. Nutkání k opětovnému dávkování je reálné, většinou dopijete celou zásobu. Vysušuje vaše tělo z tekutin, takže hidratace je povinná. Někteří lidé se dostanou do psychózy, ale k tomu je potřeba pořádné množství drogy plus několik nocí beze spánku. Zbaví vás zábran a donutí vás dělat nebo říkat věci, které byste přirozeně nedělali, takže mějte na paměti, abyste to nebrali a nebyli ve společnosti špatných lidí. Po skončení užívání drogy se vám může zatočit hlava, můžete se třást a zůstat bez spánku, nejlepší způsob, jak to zmírnit, je vzít si těsně před skončením skrýše benzo a také vykouřit nějakou marihuanu, budete spát jako miminko a následující den nebudete mít žádné vedlejší účinky.

Dejte si pozor, pokud pijete i alkohol, nejlepší je nekombinovat, já obvykle vypiju dvě až tři skleničky bílého vína za noc, nějak se účinky sinergizují jako 1+1=3, high bude silnější, ale také vám bude těžší hlava. Nejzajímavější je, že následující den není vůbec žádná kocovina, neptejte se mě jak, ale pokud máte kocovinu z x množství alkoholu bez užití tohoto léku, pokud užijete stejné množství alkoholu nebo ještě více v kombinaci s 3cmc následující den po spánku budete mít nulovou kocovinu.

Celkově je to slušná droga, ale určitě existují lepší alternativy, kdybych si měl vybrat mezi touto a kokainem, upřímně bych si vybral tuto ( určitě kvalitní variantu). Nicméně 3MMC je lepší, alespoň pro mě , někteří lidé preferují rush, já preferuji větší euforii a jelikož nemůžu za boha najít pořádné 4MMC, 3MMC je pro mě v tuto chvíli hnízdo.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Moc vám děkuji za pomoc, potřebovala jsem tyto informace, jsem vám vděčná.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
To je přece samozřejmost, kterou jste si pravděpodobně vyzkoušeli. Ale co by u řeklo, že chybí ve 4mmc zde provedené?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Euforie, co jsem našel, byla méně euforická než to, co jsem 3 mmc měl...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Takže u si myslíte, že zde propagovaná syntéza 3mmc a potažmo 3mmc je lepší ? Hmmm budu to muset vyzkoušet a uvidíme. Tedy nikdy jsem nezkoušel preban 4mmc, zkoušel jsem preban 3mmc a bylo to super, takže.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Wtf jsi pochopil? říkal jsem, že to, co jsem si zatím koupil na tomto fóru 4mmc, stálo za prd. alcked euphoria....
 
Top