Question 4′-methylpropiofenon $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Před několika dny jsem zakoupil 100 ml 4′-metylpropiofenonu za přibližně 100 USD. Dnes jsem se však od přítele dozvěděl, že cena za 1 litr 4′-methylpropiofenonu v Rusku je přibližně 210 USD. Od odborníků by mě zajímalo, proč je tak výrazný cenový rozdíl.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Myslím, že je taková cena za velkou část. Přesto jste nakoupili za extrémně vysokou cenu. 100 ml za 100 dolarů - to zní jako vtip. Na BB fóru jsou inzeráty s cenami 50-80$/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme vám za vaše postřehy.
Vážím si toho. Nyní by mě zajímalo něco jiného. Má kvalita 4′-metylpropiofenonu z Německa a Číny významný vliv na konečný výsledek?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Mám pochybnosti o tom, že by se jednalo o výrazný rozdíl. Nicméně prekurzory si vždy můžete bez problémů vyčistit sami.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Dnes jsem si to ověřoval, zajímalo by mě, jestli je technická úroveň dostatečně dobrá?
Máte nějakou firemní budovu, kam by se to dalo dodat? protože oficiální prodejci se zdají být vybíraví...
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Koupil jsem od ne oficiálního prodejce a nikdo se na nic neptal.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Vaše 100ml lahvička je od společnosti Sigma-Aldrich, jednoho z nejdražších dodavatelů chemických látek na světě. Jedná se především o akademické výzkumníky, kteří utrácejí peníze někoho jiného. Také se dodává s dokumentací a pověstí, za kterou platíte. Neexistuje důvod, proč by Čína nemohla vyrábět podobně kvalitní tak jednoduchou sloučeninu za 1/10 nebo méně ceny. Mnohdy není pro naše účely velký rozdíl v kvalitě mezi jednotlivými třídami.
 
Top