4 mmc v toulenu

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Našel jsem tento recept.... Ke směsi 11,4 g (50 mmol) 2-bromo-4'-methylpropiofenonu v 25 ml toluenu [1] při teplotě 20 stupňů C se během 5 minut přidá 3,1 g methylaminu v 17,5 ml vody. Obsah baňky se míchá při teplotě 20-25 °C po dobu 16 hodin (nebo při teplotě 0 °C po dobu 24 hodin, ale nejlepších výsledků se dosahuje při dvouhodinové reakci při teplotě 50-70 °C). Po této době se směs půl hodiny profukuje proudem vzduchu a přelije se do 150 ml studené vody. Fáze se oddělí a vodná fáze se extrahuje 2x20 ml toluenu. Spojené toluenové fáze se extrahují 3x25 ml vody a 2x15 ml rm HCl. Spojené kyselé fáze se promyjí 2x25 ml toluenu a voda se odpaří ve vakuu do sucha. Zbývající bílá sraženina se přečistí krystalizací z 20 ml acetonu. Výtěžek: 4,8 g (45 %) mefedronu*HCl. a mám dotaz, mnoho chemiků říká, že k použití methylaminu 40 % je třeba použít naoh k získání plynného methylaminu, z toho co vidím, tak ho nepotřebujete a zde probíhá aminizační reakce v toluenu. Víme, že toluen je třeba vařit při 60 °C po dobu 2 hodin, aby se dosáhlo nejlepší účinnosti a kvality této reakce. takže moje otázka je methylamin hcl a voda vhozená do toulenu s bromoketonem produkuje methylamin plyn?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Všechny syntézy 4MMC jsou stejné, pouze měníte rozpouštědlo methylamin dělá Příčina plyn některé nádobu uzavřou některé ji nechají otevřenou. Spousta smíšených recenzí je to, co vám vyhovuje.
 
Top