4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Víte, jak připravit 2b4ch v krystalu pro rozpuštění v toluenu? Jelikož jsem dosud používal 2b4ch v prášku, který byl připraven k použití, nyní budu používat dovezený brom v krystalu a je třeba s ním něco udělat, aby byl připraven k použití, poslední otázkou je otázka ohledně krystalizace. když budu vařit náš cmc při 80 stupních po dobu několika minut, kolik vody mám přidat na 1 kg 2b4ch za předpokladu, že účinnost je 60 %? Je lepší přidat alkohol?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
To nedává moc smysl, protože si pamatuji, že parachlorfenylbromoketon je pevná látka a "dováží brom v krystalu" Nevím přesně, co chcete, ale naznačil jste, že keton je již bromovaný a brom je jedním ze dvou jediných kapalných prvků při r.t., ale hlavně musíte vědět, k čemu ho potřebujete (idk)... Nepoužívám toluen, takže netuším, ale doporučuje se mnoho promývání vodou a alkohol by vám určitě zkazil práci, jak si představuji.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vysvětlujte jinak. Minule jsem dostal 2b4ch v prášku a byl průměrné kvality, tentokrát dostanu 2b4ch v krystalu, co je třeba s tímto krystalem udělat, než proběhne extrakce 2b4ch v toluenu?
 
Top