5cl-adb úspěch od nového kuchaře

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Objednal jsem si u společnosti TGRC sadu o hmotnosti 1 kg, která se skládala ze 4 činidel. Tato 4 činidla jsem přidal do 5l baňky při pokojové teplotě. Poté jsem roztok homogenizoval pomocí horního míchadla. Asi po 5 minutách jsem použil svůj 5l ohřívací plášť se dvěma různými měřiči teploty, abych zvýšil teplotu na 79 stupňů Celsia po dobu 6 hodin za stálého míchání. Po těchto 6 hodinách jsem nechal roztok vychladnout na 60 stupňů Celsia. Poté jsem 5l baňku plnou roztoku zamíchal a přelil do čisté dostatečně velké nádoby. Poté jsem do roztoku přidal 5 litrů velmi slané vody (která neměla na dně usazenou žádnou sůl, ale vypadala velmi slaně). Přidával jsem ji velmi pomalu, abych umožnil olejovému roztoku oddělit se od husté slané vody. Poté jsem použil 100ml injekční stříkačku k extrakci veškerého oleje. Olej jsem vložil do velké silikonové nádoby a nechal ho zkrystalizovat a vyschnout. Olej, který se mi nepodařilo extrahovat, nakonec zaschl a plaval na povrchu slané vody a já jsem mohl získat tento krystal, ale měl v sobě trochu soli. Ze sady 1000 gramů jsem získal 1200 gramů.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Gratuluji vám k úspěchu! Podařilo se vám nakonec získat pevný produkt, nebo byl stále mastný?

Také by ti nevadilo poskytnout úplný zápis syntézy, kterou jsi sledoval, pokud máš?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Musíte přidávat slaný roztok, proč se ptám, protože jsem tento krok nikdy neslyšel, ani jste to nedělali s ledem, abyste získali konečný produkt
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Děkuji za informace, chystám se pořídit 5cl-adba, kterou jsem si objednal z fóra
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Může mi někdo PROSÍM uvést renomovaného prodejce souprav prekurzorů 5CL/5F?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vyhledávám, že příliš bro..
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den, přátelé, mohli byste mi prosím pomoci se spolehlivým prodejcem prekurzorů pro soupravy 5CL/5F ?
PROSÍM
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hej, kupuji od ní dobrý obchod
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Co znamená zkratka TGRC ?
 
Top