5cladba zůstává mastná je to normální ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ahoj doufám že dostanu trochu informací o 5cladba jsem dokončila produkt po reakci jsem oddělila olej od vody pak jsem ho nalila do pyrexové misky na krystalizaci ale nezdá se že by krystalizoval je to normální může,stále ho používám ve formě oleje a být silný s 100g až 1kg listu
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Bod tání 5cl je 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Co mám na mysli, je, že pokud je počasí horké nebo se na něj aplikuje teplo, nezůstane pevné.
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Když produkt dokončím, je to jako mazlavý olej. Je nějaká rada, kterou mi můžete nabídnout, abych ho mohl vykrystalizovat . Pokud můžete nabídnout krok za krokem způsob, jakým to děláte, velmi bych to ocenil.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Páni, 100 g na 1 kg je šílené množství... já používám 17 g na 1 kg. Lidé to milují. Když jsem dostal olejové věci, zmrazil jsem je a použil z této formy. Snadněji se s tím pracuje. Pak jsem to rozpustil s everclear. Funguje skvěle olejový i pevný. Jde o to, že ho stejně musíte rozpustit, abyste ho mohli rozetřít na listy.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ano, vhoďte do mrazničky nebo ledničky. Spousta syntetických kanabinoidů má nižší boint než denní kokain. Jinými slovy se rozpouští při 80 stupních namísto 160. Při skladování těchto sloučenin hraje obrovskou roli pokojová teplota.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Mohu se zeptat, zda používáte sady 4 složek, které se prodávají online. Zkoušela jsem a zůstala mi jakási hnědavě bílá jogurtová vypadající mokrá kaše. Zaschl, ale při použití má na zákazníky nulový účinek.
 
Top