• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Jiný druh prodeje

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mám tedy za sebou slušnou řádku let, kdy jsem se zabýval prodejem různých látek, ale nedávno jsem narazil na jiný druh trhu, ve kterém opravdu nemám žádné znalosti/zkušenosti. Jen by mě zajímalo, jakou hodnotu by měly skutečné pasy, řidičské průkazy atd. a kam je přesunout. Měl jsem slušný počet klientů, kteří použili své doklady jako zástavu. Můj první instinkt byl sice ukázat se a přátelsky navštívit a vymáhat dluhy, ale jeden můj kamarád mi řekl, že na jejich prodeji, zejména pasů, se dá vydělat.

To je mimo můj obor, takže mě zajímalo, jestli by mi nějací přátelé zde mohli pomoci nasměrovat mě správným směrem pro tento obchod. Pokud je to špatné vlákno/fórum, klidně mě nasměrujte na lepší zdroj. Jsem jen zvědavý, jestli je v těchto položkách opravdu hodnota, pokud je cena správná, mohl bych začít přijímat ID jako platbu za produkt.

Děkuji za případné odpovědi,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Dokumenty mají svou hodnotu. Používají se k různým účelům, k předělání pro jinou osobu, k registraci účtů a mnoha dalším. Zkuste svou nabídku zveřejnit na fóru zde:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top