Dárek pro tajné milovníky chemie - několik knih, o kterých si myslím, že jsou pro vás vhodné

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Rád vás všechny poznávám, jsem nadšenec do tajné chemie, dříve jsem byl aktivnější na The Hive, zajímám se o tajnou chemii, možná nejsem nejprofesionálnější člověk na tomto fóru, ale jsem ochoten s vámi všemi diskutovat o otázkách souvisejících s organickou chemií a syntézou léčiv.

Všichni jsme přišli na toto fórum kvůli podobnému koníčku, zjistil jsem, že existuje mnoho lidí, kteří se zajímají o syntézu léčiv a jsou ochotni se o ní dozvědět, ale nevědí o tomto oboru, takže nemohou najít to, co potřebují, mnoho knih (jako některé knihy od strýčka Festera) nebo online články nejsou někdy přesné, sdílím knihy, které si myslím, že jsou vhodné pro chemii, myslím, že jsou vhodné pro milovníky chemie, aby se dozvěděli o chemii léčiv.

Potřebné knihy si můžete stáhnout pomocí odkazů, které jsem uvedl, ale pro jistotu doporučuji vyhledat si titul a stáhnout si ho přímo z vašeho oblíbeného vyhledávače.

1. Moje nejdoporučovanější kniha je Rekreační drogy od profesora Buzze,Jedná se o jedinou nejlepší knihu, která kdy byla o výrobě rekreačních drog napsána. Bohatě ilustrovaná kniha popisuje vybavení, techniky a činidla používaná při tajné výrobě nelegálních drog. Jsou zde uvedeny postupy krystalizace, chromatografie, destilace a redukce pro následující typy rekreačních drog.
Amfetaminy
Halucinogeny
THC
Analgetika
Hypnotika, sedativa a trankvilizéry
Součástí jsou podrobné pokyny pro nákup a výrobu prekurzorů. Podrobně je popsána pracovní oblast a jsou uvedeny zdroje dalších informací.

Knihu najdete a stáhnete z archivu The Hive


2. Tihkal a PiHKAL,Alexander Shulgin, bible tryptaminů a fenyletylaminů, nepotřebuje mnoho vysvětlování.

Najdete je v EROWIDu


3. Syntézy amfetaminů
Přehled a referenční příručka pro odborníky

Otto Snow je jedním z mých oblíbených autorů a jeho kniha je vysoce specializovaná, pokrývá syntézu a farmakologii oxykodonu, LSD, amfetaminů, fenythylaminů, THC

Na tomto odkazu si stáhnete všechny jeho knihy (můžete si je stáhnout také vyhledáním názvu).

Otto dal dohromady nejjasnější syntézy o hromadné výrobě psychedelických amfetaminů, prekurzorů a redukcí. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) a další populární stimulanty, např. metylkatinon, fenetermin, aminorex, efedrin. Jedná se o snadné čtení a přitom explicitní, hardcore, psychedelickou amfetaminovou chemii. např. methylkatinon a další psychostimulanty z neuvedených chemických látek. Výroba prekurzorů z hnojiv, koření, kůry, semen a olejů. Expandovaný kov a elektrolytické redukce. Hromadná výroba redukcí a chemických látek ze seznamu z rozpouštědel a běžných chemikálií v místním železářství. Jsou popsány stovky reakcí, aktuální zákony o drogách a chemikáliích ze seznamu.


4. Otto Snow - Syntézy LSD-25 & tryptaminů: (1998): Přehled a referenční příručka pro profesionály.

Syntéza LSD je velmi obtížná, můžete se o ní dozvědět prostřednictvím této knihy,Kniha je nejobsáhlejší referenční příručkou o syntézách LSD-25. Reakce jsou popsány včetně přehledu zprávy pracovní skupiny: Narkotika a zneužívání drog, anotace a dokumenty konzultantů. Řada reakcí zahrnuje: Syntéza N,N-dialkyl substituovaných lysergamidů. Curtisova reakce. Příprava hydrazidu kyseliny d-iso-lysergové; azidu kyseliny d-iso-lysergové; d-iso-LSD.

5. Konstrukce a provoz tajných drogových laboratoří.

Tato kniha není o výrobě drogy, ale o tom, že vás naučí, jak si založit laboratoř, a ukáže vám několik pouček o tajných chemických pokusech.

V této knize je krok za krokem podrobně popsáno, jak zřídit a provozovat tajnou drogovou laboratoř - aniž by vás chytili. Motivován upřímnou touhou rozptýlit propastnou nevědomost amerického lidu ohledně "drog", odhaluje autor všechny aspekty provozování nelegální laboratoře na výrobu drog. jack B. Nimble prozrazuje, jak vybrat místo pro tajnou drogovou laboratoř, jak zamést stopy, bezpečnostní opatření a kdy a jak ukončit provoz, abyste se vyhnuli vězení.Jednou z nejdůležitějších kapitol je Pořizování podezřelých předmětů, protože chemické společnosti často sledují určitá činidla a hlásí objednávky DEA, a vlastně jsou povinny tak u některých chemikálií činit. DEA také často provádí operace "Sting", kdy zakládá falešné chemické společnosti, které prodávají podezřelé chemikálie, a poté zatýká jejich zákazníky. Znalost toho, jak extrahovat podezřelé chemikálie z běžných výrobků prodávaných v obchodech s železářským zbožím, potravinami a autodoplňky, je tedy pro podzemního chemika naprosto zásadní! Jack B. Nimble vám prozradí, jak extrahovat safrol, hlavní složku potřebnou k syntéze mnoha methylendioxy drog, jako jsou MDA, MDMA, MMDA, "EVE" apod, ze sasafrasového oleje, který je volně prodejný v obchodech s potravinami a lékárnách; efedrin a další dobré prekurzory amfetaminů z "léků na astma"; vysoce kvalitní éter ze "startovací kapaliny"; chloroform z "odstraňovače skvrn"; a obvykle obtížně dostupný tetrahydrofuran z "čističe PVC trubek"." V této kapitole se autor také zabývá tím, jak najít "legitimní" použití potřebných chemikálií a jak je objednat v běžných chemických zásobárnách. Autor se také zabývá tím, jak si vyrobit vlastní skleněné nádobí a další laboratorní vybavení z předmětů denní potřeby. Věnuje se také tabletám, kapslím a dalším způsobům balení nelegálních drog. tajné laboratoře popsané v této knize nemusí sloužit k výrobě nelegálních psychoaktivních drog - lze je využít k výrobě léků a užitečných chemikálií ve válce nebo v situaci, kdy je třeba přežít.


Pokud jste začátečník, pak jsou tyto knihy tím nejlepším obsahem, který hledáte

1. Khan Academy. Obsahuje kurzy hodnotných informací, které se učí snadno a interaktivně, a to zdarma. Přihlaste se do jejich kurzů chemie a organické chemie.

2. Scribd. Poskytuje neomezený přístup k učebnicím, vědeckým článkům a časopisům, dokumentům nahraným uživateli a komerčním i podzemním knihám o syntéze a chemii. Lze tam najít téměř jakoukoli učebnici, kterou si představíte

3. Erowid chemistry archive a Rhodium Archives.

4. sciencemadness.org
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zdravím a děkuji za užitečné tipy! Každá část každé knihy o tajném vaření drog, která se týká získávání prekurzorů/reagencí, je však naprosto zbytečná, protože většinu právních mezer už úřady dávno zalepily. Efedrin už v mnoha zemích nenajdete v žádných volně prodejných lécích, čističe kanalizace s kyselinou sírovou se neprodávají, sasafrasový olej už rozhodně není nekontrolovaný atd. atd.

Strýček Fester i profesor Buzz mají na mnoha fórech, která obývám, opravdu špatnou pověst. Ale knihu PB jsem nikdy nečetl. Ve svém příspěvku píšete, že by se dala najít ke stažení na stránkách archivu The Hives , ale já ji nemohu najít?
Mohl bys prosím dát odkaz na stažení?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Máte pravdu, mnohé techniky v těchto knihách jsou zastaralé, poslal jsem tyto knihy, abych zájemce informoval o [pokročilých technikách té doby] a o základech syntézy léčiv a chemických látek, myslím, že jednou z atraktivit chemie je, že se stále zdokonaluje, například když nemůžete najít efedrin, možná můžete zkusit syntetizovat efedrin z bromfenylacetonu, k syntéze pervitinu není nutné používat efedrin, P2P a P2NP jsou také populární jako prekurzory, můžete se o tyto znalosti podělit s přáteli na tomto fóru, pokud vím, je na tomto fóru mnoho lidí, kteří jsou odborníky.

V strýčkově práci jsou některé chyby, zejména v elektrochemické syntéze a syntéze LSD, ale málokdy jsem slyšel, že by někdo kritizoval knihu Recreational drugs by professor buzz, a sám jsem v této knize nenašel žádné závažné chyby, možná proto, že je příliš stará, může tam být nějaký chybný obsah, který byl v té době považován za správný.

Odkazy ke stažení

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

Jedná se o jasný webový odkaz, takže buďte prosím opatrní
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Děkujeme vám! Zdá se, že jste opravdu užitečný a znalý člověk.
Nikdy jsem neviděl žádnou podrobnou kritiku profesora Buzze, spíše ve stylu "tato reakce je tak snadná, že ji ani profesor Buzz nedokáže zkurvit". Ale takový druh nevrlých, špatně míněných komentářů tu bude vždycky.
A co se týče Festera, můžete se pokochat tímto malým skvostem rozhovoru mezi ním a jedním z jeho kritiků:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html

Podle mě Fester vyhrál. Kritika je malicherná a přehnaná.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Děkuji za doporučení stránky, je to sparing zápas mezi mistry, každý chemik se snaží dokázat, že je větší, podle mého názoru se to velmi cení a člověk se z jejich rozhovorů může hodně naučit, v mých očích jsou Eleusis nebo Zwitterion, Unclefester to všechno hrdinové na léky, některé jejich články mají stále referenční hodnotu, zejména jejich zdokumentované chyby v syntéze, ze kterých se mohou začátečníci poučit, Eleusisova autobiografie je také velmi zajímavá, budu reprodukovat jejich užitečné články, aby je vidělo více lidí.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Jsem rád, že některé staré včeličky jsou stále naživu. Už jsem byl nějakou dobu mimo realitu... začínám se pomalu a bezpečně vracet... Domnívám se, že jste ve svém seznamu knih k přečtení možná zapomněl na Strikeovu Totální syntézu. Některé věci jsou možná zastaralé, to ano, ale pořád je chemie chemií a je to zábava... jakmile jednou začneš, už nikdy nemůžeš přestat!
včelí bezpečí
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Těší mě, doufám, že toto fórum bude díky našemu úsilí stejně aktivní, jako byl kdysi Úl

Samozřejmě Bee safe
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Díky strýčkovi Lee :) věřím, že se to podaří. Peeps se zajímají a fóra jsou místem pro pozitivní diskusi, ale také pro kombinaci znalostí, aby byli všichni v bezpečí.
 
Top