A co je to olej versus prací pasta?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ahoj,
Než se dostanu k syntéze 4mmc, chci si vyrobit nějaký vysoce kvalitní amfetamin sulfát.

Takže už mám nějaké laboratorní vybavení a v podstatě bych mohl dělat jak promývací amfetaminovou pastu, tak míchat A-olej.

Protože A-olej je docela drahý a taky se špatně shání, moje otázka zní, jestli by mělo smysl prát a čistit nějakou amfetaminovou pastu, která je mnohem levnější, a..

Většinou všechny speedy peru acetonem a suším, ale pokud to budu dělat tentokrát, chtěl bych to vyprat na 100%, abych získal čistý konečný produkt.

Uvažuji také o praní, pokud jde o to, že se chci naučit vymývat kofein z mého sulfátu, abych získal kvalitní produkt.

Co byste udělali ohledně času a peněz, které bych musel investovat?
Amfetaminová pasta je super levná. Pokud najdu dobré zásoby, pak by konečný výsledek mohl být docela dobrý.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sami jste si odpověděli na otázku, co je lepší. Pokud mluvíte o kofeinové pastě, a-olej znamená čistší, hůře se krájí.
Pokud potřebujete urychlení:
test
čištění
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx tyto příručky jsem nečetl, proces čištění vypadá docela zajímavě, pokud neseženu levný a-olej, půjdu do toho.

Bohužel na začátku je potřeba tolik chemikálií a zařízení.....
Ale myslím, že po nějaké době budu moci používat chemikálie pro více účelů...

Můj homelab se stále rozrůstá 💊😅 ale snad to brzy bude hotové a budu moci začít experimentovat a vyrábět...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Zdravím,
vodným acetonem lze velmi dobře odstranit zbytky syntézy a nečistoty syntézy z amfetamin sulfátu, kofein lze vymýt hůře, totéž platí, pokud použijete IPA
se používá!!!
nejlepší způsob, jak rozpustit kofein z amfetamin sulfátu, je destilační voda!
Je to jednoduché a velmi velmi účinné, alespoň podle mých zkušeností!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Mohli byste mě ohledně toho odkázat na důkazy? S laboratorní analýzou před a po.
Mluvíme o promývání acetonem jakým způsobem? Všichni, kteří to zkoušeli, vymyli produkt sám inte proces jej zanechal slabší než předtím.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Především musím opravit pravopisnou chybu ve svém příspěvku, mělo by tam být samozřejmě napsáno bezvodý aceton, a ne vodný aceton.
Nemám k dispozici žádné laboratorní rozbory.
Hledal jsem způsob, jak co nejsnáze dostat zbytky syntézy a kofein z amfetamin sulfátu!
Prostřednictvím lidí, kteří pracují jako chemici, chemičtí laboranti atd. jsem narazil na praní acetonem.
Promývání bezvodým acetonem pouze fucnionizuje amfetamin sulfát!!!
velmi dobře rozpouští vedlejší produkty syntézy, zbytky syntézy, kofein!
rozpouští také všechny ostatní typy amfetaminových solí, tj. amfetamin fosfát a amfetamin hydrochloridy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vše bude záviset na tom, že u máte - kofeinovou bázi nebo kofeinovou sůl. Rozpustnost se bude lišit i v závislosti na typu soli. Pokud máme bázi, můžeme ji propláchnout acetonem nebo DCM, to bude stačit.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Amfetaminová pasta je levná, ale obsah amfetaminu v ní může být zanedbatelný. Při extrakci čistého amfetaminu můžete ztratit více než 90 % hmotnosti.
Lepší je koupit A-olej a okyselit ho na sulfát.
 
Top