A olej

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Má někdo jednoduchou metodu, jak přejít z oleje A přímo na pervitin, nebo je to vůbec možné, omluvte mou neznalost. 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ano, existují některé metody, i když si nejsem jistý, zda jsou pro běžného uživatele "snadné".
Jedna z nich vypadá takto:
1) Refluxujte svůj "A-olej" ve dvojnásobném objemu mravenčanu ethylnatého (tj. 1:2 w/v) po dobu nejméně 24 hodin, poté jej ve vakuu zkoncentrujte do sucha.
2) Redukujte svůj N-formylový meziprodukt pomocí LAH v THF v inertní atmosféře (může trvat několik dní, než dojde k dokončení).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Díky, příteli, vyrábím olej A nejvyšší kvality, ale právě jsem dostal objednávku na pervitin, nikdy předtím jsem to nedělal, ale pokud se mi podaří dostat z prášku BMK na olej A, nemůže to být o moc těžší 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Raději přejděte přímo z BMK na Meth než přes amfetamin, protože poslední metoda není vhodná pro rozsáhlou syntézu.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ano, byl mi ukázán tento způsob vařím s foramidem a mravenčím 2. vařím mám vyměnit formamid za methylformamid nebo tak něco nemohu si vzpomenout na přesný název můj přítel
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ano, to je leuckart, místo formamidu použijte n-methylformamid.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Pokud chcete přejít z ampu na pervitin, použil bych 40% formaldehyd v alkoholu s kyselinou mravenčí a refluxoval...
 
Top