Question O účincích DMT

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj světe, před časem jsem zažil LSD a užíval jsem si, když jsem viděl, jak krásný je tento svět a kdo opravdu jsem, prozkoumal jsem tolik věcí a stal se osobním koníčkem.
a můj spolubydlící mi řekl, že DMT je přímý vlak k prožití NDE (Near Death Experience) haha dokonce řekl, že bůh existuje, ale u je bůh vás, budete odpojeni, to je skutečná červená pilulka, blabla, ale všechno
cítil nějak důvěryhodný, protože jsem zažil NDE s LSD jednou, bylo to velmi děsivé, protože jsem cítil, že jsem skutečně umírá.

Takže moje otázka zní, co si myslíte o NDE? myslíte si, že to, co vidíte, když si vezmete dmt, je všechno skutečné, nebo je to všechno jen falešné?

nějakou dobu jsem byl na černém dehtu, promarnil jsem předtím roky, ale díky LSD jsem se stal někdy tak pozitivním. a jestli mě DMT může udělat pozitivnějším, přál bych si to zkusit!

a díky za hostování této webové stránky admin! oceňuji, zdá se důvěryhodný vzhledem k úschově!

S pozdravem:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Ahoj příteli!
Při středních nebo vysokých dávkách DMT můžete do určité míry zažít NDE. Četl jsi o tom někdy podrobněji? Pokud ne, mohu ti poslat velmi zajímavou literaturu na toto téma.

Pokud jsi již zažil NDE při užívání LSD, je velmi pravděpodobné, že se ti totéž stane i při NDE, ale budeš mít zcela jiný "zážitek" než při užívání LSD.

Řeknu vám svou osobní zkušenost: když jsem užíval DMT, byl jsem schopen vidět svůj život zvenčí a účastnit se každé epizody, kterou jsem si zapamatoval a která se usadila v mých asociativních mozkových vláknech, upevnila se v mé dlouhodobé paměti. Byl tu jeden problém - můj trip se zdál být nekonečný, necítil jsem při něm žádné nepříjemné pocity, ale nemohl jsem kontrolovat "přechody" mezi životními epizodami, samovolně se mi vynořovaly v hlavě.

Popište svůj zážitek z NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj Mozku, omlouvám se za pozdní odpověď.

Nejsem si jistý, jestli to byla skutečná NDE, cítil jsem bezpodmínečnou lásku světly a světla byla, jako bych procházel tunelem plným světel velmi rychle. Dokonce mám emocionální pocity, když si vzpomenu na to, co jsem viděl.
Zní to neuvěřitelně a myslel jsem si, že je to proto, že mi černý dehet zničil mozek.
Zažil jsem to jen jednou, ale bylo to příliš silné a dokonce to změnilo můj život, pozitivně.

No, poté, co jsem viděl ty světla, dokonce jsem se zeptal sám sebe, že je bůh skutečný existuje? nebo se jen stal hloupý, protože to zní tak neskutečné.
Protože jsem hledal o NDE pomocí DMT na internetu, hlavně na youtube a tam jsou některá videa, která udělal NDE graficky.
(na videu na youtube to vypadalo jako buddhistická znamení a obrazce) a nevypadá to jako to, co jsem viděl já (světla).

Ale dobré je, že jsem vážně přestal s tvrdými drogami jako je pervitin a černý dehet, protože mám hlubokou víru, že něco existuje a není to všechno, co právě sledujeme a
hlavně je tak fascinující ptát se sám sebe, kdo vlastně jsem, čím chci být pomocí LSD.
Samozřejmě, že tomu nevěřím (o světlech, která jsem viděl) jako maniak, jen mám trochu víry, která změnila můj život jako být pozitivní člověk.

Pokud nám DMT dává, jak jste se cítili, vypadá to docela děsivě haha "trip se zdál nekonečný, nemohl jsem kontrolovat přechody"
Doporučujete lidem užívání DMT, jestli se můžu zeptat?
Ne za účelem zábavy, abych lépe poznal sám sebe.

A právě jsem si vzpomněl, že můj spolubydlící byl v šoku, protože si myslel, že jsem mrtvý haha.

Mimochodem moc děkuji za odpověď,
rád bych si přečetl literaturu, kterou máte o NDE, mohl byste mi ji poslat, až nebudete zaneprázdněn? dejte mi vědět :)

Mnohokrát děkuji a s pozdravem, můj příteli,
Na zdraví.
 
Last edited:
Top