Actavis (prometazin a kodein)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Zdraví vás komunita BB,

Nedávno jsem byl na kávě s kamarádem v jižní části Spojených států. Od roku 2009 pracuje v distribuční části farmaceutického průmyslu. Když mám to štěstí, že se zmíní o svém podnikání, zdá se, že se vždy snaží najít jednu značku sirupu na kašel s názvem Actavis. Tato značka sirupu na kašel se samozřejmě přestala vyrábět a nyní je (nebo se zdá, že je) jedním z nejhledanějších/nejvzácnějších léků na jihu Spojených států. Zdá se, že všichni hiphopoví a R&B hudebníci, kteří mají peníze, mají spojení na dodavatele, ale nikdy na původní ukončený sirup Actavis caugh. Je to skoro jako quaalude ve světě hip/hopu! Rádi si poslechneme, jak se dá najít původní složení/recept a (samozřejmě) rádi bychom viděli, jak se někdo pokusí o výrobu a poučí nás všechny o tom, jak by profesionálové postupovali při vytváření tohoto návratu!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
ahoj 90% actavisu kolem je falešných, je snadné sehnat pěkné falešné prázdné lahve, lidi plní něčím podobným a mnoho hloupých raperů tomuto podvodu propadá. slyšel jsem šílené šílené ceny za lahve vyrobené tak před 10 lety ještě zapečetěné, jako by šlo o víno aha teď je to jen pro bohaté flex, imho efekt nestojí za tu cenu
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Stojí za tu cenu, ty falešné lahve mohou mít nějaký kodein některé nemusí, ale určitě jsou nějaké dobré hubené lahve všude u nás, znám někoho, kdo prodává asi 7 různých značek.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sedm různých značek? Ježíšmarjá, ten člověk je určitě znalec. Nikdy jsem v tomto typu průmyslu nepracoval, ale byl jsem svědkem toho, jak hrstka lidí vydělává na tomto podnikání velké peníze.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Nikdy jsem nepochopil ten humbuk, vždyť je to jen kodein a prometazin, ne? Když jsem začínal s opioidy, dokázal jsem se z kodeinu pořádně sjet a miloval jsem ho, ale po nějaké době jsem se z něj už nedokázal sjet ani po obrovských dávkách a po čemkoli, co jsem přidával na zesílení (prometh, benzo, alkohol atd.). Zkoušel jsem tak velké dávky, že nemělo smysl prostě nepřejít na silnější opioid.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Pokud má někdo zájem, mohu poskytnout skutečný lékárenský promethazine. Značka může být Actavis nebo jiná podobná. Mám recept
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ohromující! Velmi mě to zajímá... Jste dodavatel nebo výrobce? Také mi prosím sdělte ceny a další důležité informace, které považujete za důležité.
 
Top