Reklama pro prodejce?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jak děláte reklamu a získáváte klienty? Nikdo vám nedůvěřuje, pokud lidé nemají úspěšné zakázky. I pak, pokud jste měli jen několik zákazníků, se nezdá, že by to stačilo k získání pozornosti. Jak se vám prostě daří prosadit své jméno? Není moc míst, kde by se dalo inzerovat.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nejdříve je třeba představit svou nabídku na trhu, a abyste přilákali zákazníky, můžete rozdávat vzorky zdarma - to bude nejlepší reklama na výrobek a vaše služby.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Dobře, děkuji za radu!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Je třeba vytvořit ukázkovou akci s kvalitním materiálem a pak jim poslat všechny střihové zakázky, levnou kvalitu a neutratit mnoho času a peněz, abyste udělali dobrý stealth. To je vše.
Aha, přidejte do každého titulu něco jako AAA\+++, ČISTÁ 99,9% třešňová pasta s vlastní tajnou formulí A-Oil.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Záleží na tom, jakými částkami se zabýváte, jaký je váš příjem a kolik jste připraveni utratit za reklamu.
Reklamy v tomto oboru jsou všechno.
Pokud jste začátečník, začněte od tohoto fóra, udělejte více vzorků zdarma, požádejte o rewiews.
Udělejte více fotografií zboží, s nápisy, kontrolami kvality.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Co chcete prodat? Lidé se mě denně ptají na doporučení, takže chcete být na tomto seznamu. Pokud je to něco5, s čím si nezahrávám, vytvořím pro příjemce vzorků dotazník, abych se ujistil, že dostanete důkladné recenze.
Příjemce vzorků vybírejte pečlivě, musí to být obyvatelé, ale měli by mít s daným lékem zkušenosti. Existuje pár recenzí a člověk říká: "Tenhle kokain je úžasný! Je to poprvé v životě, co jsem ho bral!".
To je zbytečná recenze. Je povinné, že dostávám přednostní zacházení se vzorky zdarma, protože jsem mod (opravdu), ale budu s vámi spolupracovat, abyste mi usnadnili zaplacení poštovného, nebo si je často prostě koupím. V případě potřeby provedu chemickou analýzu a koupím testovací soupravy. Mám po ruce fent testy a benzo testy a pár širokých reagencií.
 
Top