Rady týkající se právního krytí pro syntézu v malém měřítku

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, jsem tu nová. Chtěl bych začít se syntézou v malém měřítku, hlavně abych se naučil a užil si vlastní výrobu. Jako začátečník jsem uvažoval o syntéze ze sekce "Nejjednodušší recepty" s P2NP a poté s amfetaminem.

Nehodlám na tom vydělávat, jen syntetizovat dostatečné množství pro vlastní potřebu a potřebu mých přátel. Tak mě napadlo, že by mohlo být zajímavé mít legální krytí v podobě neziskové organizace typu "sdružení amatérských chemiků", jejímž účelem by byla syntéza legálních sloučenin s amatéry, kteří mají zájem se učit chemii. Domnívám se, že by to usnadnilo zdůvodnění, proč si objednávám některá činidla nebo prekurzory (například nitroethan nebo n-butylamin).

Myslíte si, že je to dobrý nápad? Nebo je lepší vytvořit fiktivní firmu? Nebo zkusit objednávat jako inviduální? Žiji v Evropě (EU), pokud to pomůže. Předem děkuji za radu!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vyrábíte mýdlo a vonné látky? Nakupte si nepopisné esenciální oleje pro věrohodné popření.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Nenechte se chytit do pasti a nemyslete si, že vás zachrání obálka.

Proto mě napadlo, že by mohlo být zajímavé mít právní obálku v podobě neziskové organizace, například "sdružení amatérských chemiků", jehož účelem by byla syntéza legálních sloučenin s amatéry, kteří mají zájem učit se chemii. Věřím, že by to usnadnilo zdůvodnění, proč si objednávám některá činidla nebo prekurzory (například nitroethan nebo n-butylamin).

Byl bych rád, kdybyste si to několikrát znovu přečetli, abyste pochopili, jak nesmyslně to zní. Neziskové sdružení amatérských chemiků, které nakupuje nitroethan.

Nitroethan je HORKÝ. Na prodej nitroetanu může dohlížet DEA i v jiných zemích. Amatérské sdružení chemiků nebo ne, musíte tyto potenciální horké zakázky od sebe oddělit.

Čím více nákupy rozdělíte, tím bezpečnější to bude. Pokud hledáte zástěrku, nejblíže k tomu má výroba kosmetiky/osobní péče/perfumerie.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Je stejně problematické přijímat nitrometan?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ne, je to běžné aditivum do paliva a používá se v RC autech, i když pro vás mohou platit místní omezení, nejsem si jistý vašimi zákony
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
NitroMEthane, not so much , nitroEthane YES !
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
To byl skvělý nápad, i když se zdá, že to nefungovalo Vyzkoušela jsem všechny typy apotéčních esenciálních olejových vůní umírá a nakonec vás to bude obtěžovat, je to prostě jedna z těch věcí.
 

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nakonec jsem si objednal malé množství nitroetanu u dodavatele online, který se na zamýšlené použití neptal, a nechal si ho poslat na svou adresu. Usoudil jsem, že jeho držení samo o sobě není nelegální, takže v tuto chvíli neporušuji žádný zákon, o kterém bych věděl. Bylo to ale drahé (100+ eur za 500 ml); nitrometan se zdá být o něco levnější, ale zatím ho nepotřebuji. Příště si objednám n-butylamin a benzaldehyd, nevím, jestli je objednám společně, ale pro jistotu asi na adresu kamaráda.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Udělal jsem něco podobného,ale myslím, že jsem to trochu přehnal. Otevřel jsem si výzkumnou společnost. S živnostenským listem a tak. Nebylo to levné,ale klid v duši je k nezaplacení!
 
Top