Hledám dodavatele 3,4,5-trimethoxybenzaldehydu.....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Může mi s tím vůbec někdo pomoci? Hledal bych ideálně půl kila - 1 kg, ale pak bych potřeboval také nitrometan, domnívám se, a pokud kupuji nitrometan, měl bych sehnat také nitroetan, takže pokud umíte obstarat některou z těchto chemikálií, můžete mi dát vědět... nebo dm
Právě se snažím vyrobit ethylsíran sodný a čekám, až mi poštou přijde dusitan sodný.
Chtěl jsem se zeptat, jestli byste mohli vyměnit dusitan sodný za jiný dusitan kovů? Mám spoustu dusitanu vápenatého, který se mi tu válí - říkám válí, vyrobil jsem ho ve dvojitém výtlaku, ale stejně - je tam lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Co je to 3,4,5-trimethoxybenzaldehyd, nitroethan, nitromethan nebo siřičitan vápenatý. Poslední z nich samozřejmě ano, ale jde o to, že bych se rád vyhnul snaze destilovat vlastní nitroethan, pokud to bude možné, a tak se snažím nějaký získat.
Když jsem napsal podrobný příspěvek o tom, co potřebuji s více chemikáliemi, konstatování - "je to opravdu levné" mi opravdu nic nenabízí.
Dokonce ani neuvádí CO je opravdu levné, protože se ptám na dodavatele více produktů.....
Můžete mi to prosím objasnit a pokud máte pro mě řešení, prosím o rozšíření odpovědi!
Díky
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ahoj lidi, iv měl nějaké odpovědi, ale je to všechno podle kg minimum a já jsem jen domácí chemik, který nechce nikomu nic prodávat. Jen chce provést několik rxns z pihkal.
Spíš mě děsí, že musím koupit celé kg nitrometanu. Je to tolik peněz a já prostě nepotřebuju tolik najednou!
Není to tak, že budu používat rotovap, a tak to budou malé rxn, které se budou provozovat...
Takže prosím, pokud zkoumáte nebo dokonce prodáváte v takovéto oblasti, prosím 🙏 podělte se o lásku k možnosti vytvořit si vlastní fenetylaminy. Toto je výzva pro všechny domácí chemiky, aby si vzpomněli, jaké to bylo, než jste měli své prekurzory...

Stále si pohrávám s pokusy o syntézu nitroetanu, ale upřímně, kdyby mi někdo prodal řekněme 100-250 ml, byla by to obrovská pomoc, abych si mohl vyrobit přímý prekurzor JEDNOHO produktu, který se chystám jednou prodat. Amfetamin - jen abych použil benzaldehyd, ke kterému tu mám snadný přístup, protože jsem si před několika měsíci koupil láhev, kterou jsem ani neotevřel.
Nestydím se přiznat, že kilo mě děsí - dát tolik peněz do rxn nebo dokonce série rxn pro vlastní potěšení je v těchto množstvích trochu nezodpovědné.
Je to obzvlášť nepříjemné, protože potřebuji dostatek nitroetanu, abych využil 500 ml benzaldehydu, který mám, ale oblast, ve které chci skutečně bádat, začíná s 3,4,5-tmbenzaldehydem, který z větší části vyžaduje nitrometan! Gah 😩
 
Top