Amfetamin na volné bázi jako kokain?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, přátelé milující svobodu (y);)

Kdyby byl někdo náhodou freebased amfetamin (bílý s křídovou konzistencí), jako se to dělá s kokainem (Na₂CO₃ + voda ve lžičce), bylo by to
vznikla látka vhodná ke kouření jako pervitin nebo něco podobného? ptám se, protože jsem uvnitř našel sáček s pochybnou látkou. Chuť byla hořká, trochu
trochu jako kokain a trochu mi znecitlivěla jazyk + ústa. Vzal jsem si z toho 100mg lajnu a vyvolalo to ve mně trochu euforie + omámení. Stále si nejsem jistý.
jestli je to kokain a/nebo amfetamin smíchaný s nějakým lidokainem(nebo něčím podobným) a myslel jsem si, že když to budu freebazovat, tak budu vědět jistě, jestli je to kokain, ale nebylo to tak.
choval tak, jak se očekávalo. Netvořilo to olejovou vrstvu, ale plavalo to jako krystalky/malé kamínky nahoru, které jsem sebral a vykouřil. Chuť kouře byla velmi ostrá, podobná plastu (spíš plastu než freebase-kokainu).
s hořkou přetrvávající příchutí a vodní odpad z freebasingu ve lžičce s nějakým zbytkem na dně měl slabý zápach jako amfetamin.

Po vykouření: všechny svaly jsou uvolněné a mám pocit, jako bych právě vylezl z lázní + mám trochu euforie a cítím se omámený a přineslo to nějaké probuzení se zrychleným tlukotem srdce.
Nic se neděje, cítím se skvěle :), ale nejsem si moc jistý, jaká látka by to mohla být? Takže by to pro mě hodně znamenalo, kdyby někdo se znalostmi přišel/mohl přijít s odhadem nebo 2 (vím, že je to těžké s poskytnutými podrobnostmi).

Btw: Máte mou nejhlubší úctu za to, že máte a vedete takové fórum(svět to potřebuje), jste hrdinové, o kterých se nedá mluvit, ani je veřejně chválit(ale já jsem fanoušek a aspiruji na to, abych se jím stal).
- Mým rodným jazykem není angličtina a nejsem teď střízlivý. Takže se omlouvám za pravopisné chyby atd.

S pozdravem
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Nejprve si pořiďte několik testů činidel, abyste mohli porovnat své výsledky s výsledky na webu. Doporučuji přečíst si tento příspěvek:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0.
Pochybuji, že vám někdo na tomto fóru může s jistotou říct, co to je, a určitě víte, že to asi není nejlepší nápad požívat náhodné látky, ale pochybuji, že bych to také neudělal haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Zapomněl jsem odpovědět na aktuální otázku, ale jsem si jistý, že amfetamin ve volné formě je při pokojové teplotě kapalný olej, který by se určitě dal kouřit, ale nebylo by snadné s ním manipulovat
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Děkuji za doporučení, ale už je pozdě a o těch činidlech jsem věděl předem(jen jsem se k tomu ještě nedostal) (y) :)
ale jo, vím, že není dobrý nápad požívat náhodné látky(normálně to nedělám), ale měl jsem rámcovou představu, co by to mohlo být(amfetamin, kokain nebo nějaký opiod) a
chutnalo to hořce jako kokain, a ne jako opiáty a/nebo chuť vyvolávající zvracení, jakou mohou mít některé amfetaminy. A cítil jsem se trochu v depresi, tak jsem to risknul, což zabralo.
a dopadlo to skvěle. Jen mě trápilo, že jsem nevěděl, co to přesně je, a také mě zajímalo, jestli by freebasing amfetaminu( s uhličitanem sodným + vodou a trochou tepla) mohl nebo měl přinést podobné účinky, jaké byly popsány, když se to změní freebasingem.

Ale jo, když už jsi to zmínil. freebase amfetamin je medová/žlutá olejovitá látka. Ale nebyl jsem si jistý, jestli by to freebasing podobně jako u kokainu mohl/mohl změnit na jiný.
látku jako pervitin (ne tak jednoduchou, já vím) nebo podobnou, jestli náhodou to, co jsem si nechal freebasovat, nebyl/není amfetamin a ne kokain, jak jsem si myslel. :)

- Děkuji za odpověď, vážím si toho. (y) nebyla mi úplně jasná moje otázka, která se týkala spíš toho, jestli by freebasingem amfetaminu jako s kokainem mohla vzniknout jiná látka s podobnými účinky, a za to se omlouvám. A ještě jednou moc děkuji za odpověď, můj dobrý pane.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
I když můžete kouřit amfetaminovou bázi, neměli byste její dosti žíravé vlastnosti
 
Top