Question Amfetamin / metamfetamin

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den! Znáte nějakou metodu, při které lze vyrobit amfetamin / metamfetamin pouze z prekurzorů, které jsou v EU legální?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vždyť si vygooglujte, jaké prekurzory jsou v té které zemi nebo obecně v EU nelegální.

Myslel jsem, že kromě glycidových esterů je MAPA velká, a pokud je nelegální, mají ethylovou verzi.

Zapomněl jsem, jak se to jmenuje, ale stačí pár minut tady a najdeš info o výrobě p2p z malonátové sloučeniny.

V podstatě musíš najít prekurzor, který je pro tebe legální, a pak najít způsob, jak ho zredukovat na požadovaný amfetamin pomocí legálních rozpouštědel, činidel atd. Stačí si vygooglit
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ano, p2np je legální, borohydrid sodný je legální, rtuť se dá snadno získat, RedAl je legální, vodík je legální(naštěstí), HCl je legální, železo je legální, zinek je legální. formaldehyd je legální, bmk glycidáty jsou legální(některé z nich).
Seznam pokračuje dál a dál
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jistě, vyhledáte syntézu prekurzorů, pak vyhledáte syntézu prekurzorů, abyste získali prekurzor. Pravděpodobně skončíte u L-fenylanilinu, L-dopy, katacholu, melatoninu..... Nakonec je všechno uhlík vodík dusík chlorid brom, hliník, síra atd.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Může mi někdo poradit, jaký by byl nejjednodušší recept na výrobu legálních prekurzorů?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Z P2NP můžete snadno vyrobit amfetamin na pervitin musíte převést P2NP na P2P a P2P převést na pervitin
 
Top