Amfetaminová rychlotest

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamin je velmi populární droga. Dodavatelé amfetaminu musí být velmi vynalézaví, aby svůj výrobek uvedli na trh a získali náskok před konkurencí. V poslední době přichází stále více zpráv o úžasné amfetaminové pastě Speed Paste, která je údajně silnější než originální amfetamin. Rozhodli jsme se tomu přijít na kloub a povědět vám o tom.

Po prostudování dostupných údajů bylo zjištěno, že amfetaminová pasta nemá žádné trvalé složení. V lepším případě vám bude nabídnuta směs amfetaminu a ethanolu pod rouškou pasty. Tato kombinace umožňuje amfetaminu rychleji projít hemoencefalickou bariérou a urychluje jeho účinek na mozek. Vzniká tak pocit silnějšího účinku, protože se do krevního oběhu dostane najednou více amfetaminu než při methobolismu.
Někteří výrobci také neskrývají, že ke stabilizaci formy přidávají glukózu. Glukóza má také vliv na metabolismus, ale není známo, jak velký vliv má její přítomnost v pastě. Glukóza je nejspíše stabilizační a vazebné činidlo, případně prodlužuje účinek pasty.

Ať už je pasta s ethanolem nebo spolu s ním s glukózou, stále se jedná o kvalitní výrobek s obsahem amfetamin sulfátu od 30 do 70 % a nemá ve svém složení žádné škodlivé látky. Taková pasta má bílou barvu a voní po ethanolu. Pasta se konzumuje perorálně a může se přidávat do čaje nebo džusu.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

V nejhorším případě vám však bezohlední dodavatelé pod záminkou Amphetamine Speed Paste dodají špinavý amfetamin. Amfetamin, který nebyl řádně vyčištěn a obsahuje zbytky škodlivých nečistot, nezreagovaných prekurzorů, rozpouštědel a vedlejších reakčních produktů. Takový produkt má štiplavý chemický zápach a může mít oranžovou, červenou, šedou nebo hnědou barvu. Má viskózní a lepkavou nestejnorodou strukturu. Jedná se o druh amfetaminu, který vzniká při nesprávně provedené syntéze. A purifikace takového produktu způsobí velké ztráty na hmotnosti. Proto se jej bezohlední dodavatelé snaží prodávat pod záminkou pasty.
Ve skutečnosti však tato látka působí toxicky spolu s účinkem amfetaminu. Spotřebitelé zaznamenávají silné působení této pasty, ale zároveň pociťují nevolnost a chemickou chuť, nepříjemné pocity v žaludku, lepkavý chemický pot, mlhu v hlavě. Následné účinky (kocovina) jsou velmi výrazné a trvá nějakou dobu, než se zotaví.
Tento výrobek se nedoporučuje používat bez řádného očištění. V opačném případě hrozí otrava toxickými látkami.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kdo použil Amphetamine Speed Paste ?
Možná někdo takovou pastu vyrobil ?
Podělte se o své zkušenosti.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Dobrý den,
Rád bych vám sdělil své zkušenosti s takzvanou "amfetaminovou pastou" v naší zemi.
Zkušenosti mám výhradně z Německa, Nizozemska a Polska.
Dokonce bych si dovolil tvrdit, že mýtus o "dobré amfetaminové pastě" vznikl právě v těchto zemích.
Kdybychom měli amfetaminovou pastu, která by obsahovala "jen" etanol, s obsahem amfetamin sulfátu 30-70 %, a která by pak byla třeba jen natažená glukózou, nemohli byste své štěstí a radost ani vložit do slov!!!!!.
Tady v Evropě se dealeři zajímají jen o maximální zisk kvantity před kvalitou, to je heslo.
Za tímto účelem vymysleli mýtus o amfetaminové pastě a ten zní takto: čím je výrobek vlhčí a čím více smrdí chemikáliemi, tím je kvalitnější!!!!
Všichni na to skočili, včetně mě na nějakou dobu, většina tomu mýtu bohužel stále věří!
V podstatě je dealer, kterému věříte, jen dobrý vypravěč, který sám neví, co v pastě je, natož jak byla vyrobena. Proč by taky měl, hlavně že lidi ty smrčky kupují a zisk je vysoký.
Amfetaminová pasta, kterou si můžete koupit, se vyrábí ve velkém na nějakém dvorku!
A probíhá to takhle: do velkého sudu se naklopí amfetaminová báze (Freebase jako olej, BMK, PMK, APAAN) a pak metanol,
vše se trochu promíchá a pak se přidá kyselina sírová, dokud se v "amfetamin sulfátu" už nic nesráží, pak je na tom hodně kofeinu (většinou je na 1kg vyrobené pasty cca 6 - 9kg kofeinu!!!) a aby to celé zůstalo pěkně vlhké, vylije se na to IPA nebo ethanol. Pokud se něco odbarví kontaminací např. na růžovo, tak se to prodává jako růžové šampaňské nebo pod jiným honosným názvem za větší peníze a funguje to, naprosto zvrácené to je.
A lidi to kupují, kupují a kupují! Myslí si, že čím je pasta vlhčí a smradlavější, tím je kvalitnější, velmi smutné.
Já jsem začal před lety tuto amfetaminovou pastu omývat acetonem, abych odstranil zbytky syntézy a odstranil prodlužovače.
A odstranit extender. Ale pro nás je extender č. 1 kofein, takže jsem to celé po promytí acetonem znovu promyl
ve vroucí destilované vodě, nechal vychladnout na pokojovou teplotu a pak to dal na 2 hodiny do lednice.
Pak jsem to celé přefiltroval, co zbylo, aby se odpařilo! takže člověk dostal docela dobrý amfetamin! Výtěžek byl čím dál menší a menší!

Mezitím jsem si amfetamin sulfát vysrážel sám, přes Freebase (A-Oil), což je jediný způsob, jak získat dobrý amfetamin.
k získání. Vtipné je, že pokud má někdo to štěstí a může si takový amfetamin sulfát koupit, ať už ode mne nebo od kohokoliv jiného, je to většinou vnímáno jako špatné, protože chybí obrovské množství kofeinu a negativních vedlejších účinků zbytků syntézy nebo čehokoliv jiného!
Často je takovým zákazníkům také cena příliš vysoká, protože kvantita je upřednostněna před kvalitou!
Je jen málo těch, kteří raději zaplatí vyšší cenu a pak také dostanou čistý produkt, tito lidé to také chápou, Freebase se extrémně prodražila (při bohužel stále klesající kvalitě Freebase), také se stalo extrémně obtížné v Evropě sehnat HSO4!

Tak to je vše
Měli byste se podle mého názoru považovat za šťastlivce s tím, co jste popsali v první části!
nezbývá než doufat, že to jednou nebude takový sopel jako u nás!

Ahoj.
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Dobrý den, děkujeme za informativní zprávu! Opravdu si toho vážím!

Mohu vám sdělit své zkušenosti s rychlými pastami vyrobenými v Německu a Nizozemsku.

Jsem ve hře se speed pastou vlastně už dobrých 15 let, docela kronikářský uživatel od 5 let.

Vlastně dobrých 98 % mých nákupů byla speed pasta. Máte pravdu, i tady jde o marketingovou záležitost. Lidé říkají, že mokrá speed pasta je "přímo z laboratoře", "velmi čistá" nebo "velmi silná". Protože se to nedá šňupat (a opravdu by se to nemělo!!! - vysvětlím později), zvyknete si a kolegové uživatelé vás naučí, že se to má nejdřív vysušit. S tím, že jsem byl předtím ještě hloupější, jsem si myslel, že mokrý roztok se přidává jako řezací prostředek. Dokonce jsem si myslel, že se možná přidává proto, aby prodejci mohli do pasty přidávat další řezné látky a výsledný produkt tak bude lépe namíchaný jen jako 2 suché práškové sloučeniny, řekněme amfetamin a kofein, což by mohlo mít za následek "hotspoty" - termín možná známější z fentanylové scény, kde nerovnoměrné namíchání může být i smrtelné, kdy 1 řada je výrazně silnější než další řada, kde se prostě řeže .....

Právě začínám zkoumat výrobní proces a ptát se na různé rychlostní výsledky ... Když si koupím rychlostní pastu, jsem si jistý, že je to rozpouštědly ... Nedokážu říct, která jsou použita, a ptám se sám sebe, jestli ten roztok je opravdu proto, že výrobek nebyl vysušen původním chemikem - ale nepochyboval bych o tom, že chamtiví tlakaři na to navrch dávají nějaký roztok, třeba izopropyl, nebo cokoliv jiného, aby tomu dali daleko větší váhu a získali opět chemický zápach, který je většinou kupujících považován za "velmi dobrý" a "čistý".

Já osobně nemám rád formu pasty, protože pro mě je to prostě nedodělaný výrobek. Není nic horšího, než když jdete na večírek s pastou a nejste schopni své dobro zkonzumovat.
Dalším negativním bodem je to, že nikdy nevíte, kolik vlastně za rychlost zaplatíte: pokud si koupíte 1gr pasty za řekněme 3 EUR, nebudete vědět, jestli to bude 400mg sušené, nebo třeba jen 250mg. Hmotnost se také postupně snižuje s delším působením vzduchu.

Což mě přivádí k dalšímu bodu: opravdu lituji poctivé prodejce/překupníky: S každým přístupem do jejich skrýše bude váha nižší kvůli vystavení vzduchu. Pokud s tím nepočítáte, může se dokonce stát, že při prodeji proděláte ......

Pokud vysušíte běžně obchodovanou rychlotisku, bude dobrá ztráta možná v průměru 50%. Existuje ale i mokrá a ještě vlhčí rychlová pasta. Nedávný nákup 11gr speed pasty vyšel na cca 4gr. Kdybyste si nyní přepočítali cenu, bylo by zřejmé, že trh je nyní tak deprimující, že takové ceny jsou prostě nepřijatelné. Také by vaši kupující prostě putovali k dalšímu prodejci, který prodává úplně stejný shit S rozpouštědly, protože je "mnohem levnější".

POZOR PRO VŠECHNY!!!
A teď k mému varování! NEKONZUMUJTE MOKRÝ SPEED V EVROPĚ, pokud si nejste stoprocentně jisti, že za ním stojí chytrý a obětavý člověk jako Marvin "Popcorn" Sutton. Jeho recepis skutečně dává smysl a chápu, proč by někdo dělal takovou pastu, a myslím, že amfetamin smíchaný s etanolem a/nebo glukózou by měl být v pořádku.
Jde o to, že, alespoň podle mých zkušeností, jsem si velmi velmi jistý, že to, co se tu prodává jako pasta, není JEN amfetamin s ETHANOLEM, ale i další rozpouštědla, která, jak jsem si jistý, mohou být pro váš nos a mozek dost nebezpečná, pokud nejsou řádně vysušena.
Pokud chodíte na večírky s drogovými informačními stánky/letáky, všichni říkají, že nikdy nemáte konzumovat mokrý speed a že ho máte nechat nejdříve řádně vyschnout!!!! To jsou kluci, kteří se zabývají i kontrolou drog, asi vědí, o čem mluví a co za matroš momentálně koluje .....
Když dostanu pytlík na týden/měsíc, tak první co udělám je, že pytlík roztrhnu, dám do misky a nechám 2-3 dny vyschnout. Tam se cena z počátečních 5 EUR/g vyšplhá na něco kolem 15 EUR s hotovým produktem. Kdybych prodával speed, lidé by se mi smáli a ukazovali by mi prst... Kdybych teď znovu přidal tolik rozpouštědel, aby to opět dosáhlo původní hmotnosti, řekli by férový obchod... se stejným obsahem amfetaminu, jen nebezpečnějším a vlastně v nekonzumovatelné formě. Šílenství!

Situace se tu stala tak depresivní, že jsem skončil tady, HAHA!
Berte to s rezervou .....

To, co se děje na evropském trhu se speedem (alespoň pro koncového spotřebitele), je podle mého názoru HANBA a BLASFÉMIE na všech úrovních ..... Znal jsem člověka, který prostě VĚDĚL, co dělá ... Amfetamin může být tak úžasná, euforizující a levná droga/lék ... Opravdu by mě zajímalo, co za smutného a zkurveného člověka musí člověk být, aby si z této látky vzal všechnu zábavu ... Je neuvěřitelné a nepřijatelné, co se dnes někteří hillbilly pushers snaží na večírcích vydávat za speed. Stejně jako farmaceutické společnosti, které si účtují horentní ceny za drogy, kde je VŠECHNA ZÁBAVA vymyšlena, stačí se podívat na to svinstvo OxyNeo a oxykodon s pomalým uvolňováním... a pak se společnost diví, že se v americe vyvíjí fentanylová sračka... jo.... když jsou drogy drahé, nebezpečné a už ani nedělají zábavu, k čemu to svinstvo pak vlastně je? Už ani nestojí za to, aby se kvůli tomu šmejdu kriminalizovalo ... jo ... hraj blbý hry vyhrávej blbý ceny, co .....

Každopádně po tom všem mém vzteku ohledně speed paste si vlastně myslím, že Marvin "Popcorn" Sutton má k tomuhle opravdu pěkný přístup. Chci jen říct, že si prosím nemyslete, že jeho recept je standardem pro evropskou speed pastu. Není!
Každopádně díky za zajímavý příspěvek!!!

Mám několik otázek pro kolegy čtenáře/příspěvatele:

1) Vzhledem k tomu, že jsem vstoupil do hry na speed pasty až po 2000 ..... Jak to bylo se speedem v 80., 90. letech atd. v Evropě? Byl suchý prášek standardem?

Vlastně jsem slyšel, že oldschoolový motorkářský "crank" v USA byl prášek místo kouřitelných úlomků ledových krystalů ..... Pokud se nemýlím, myslím, že v této podobě to dělá i strýček Fester ve svých videích .....

Každopádně by mě také zajímalo, jaké formy speedu získáváte jinde po světě... Vlastně je mi trochu líto situace s americkým speedem, protože předpokládám, že váš standardní amfetaminový produkt je buď farmaceutický adderall, nebo tajný pervitin?

Asie se topí v pervitinu... Sám jsem to zkusil, ale ve skutečnosti mám normální amfetamin MNOHEM raději! Jak jsem řekl, jsem do značné míry chronický uživatel speedu ... po 3 dnech bez spánku z normálního amfetaminu se mi líbí stav "roztočené" mysli, další opakovaná dávka už tolik nefunguje a já si v té chvíli docela raději vykouřím jointa a stejně spím a jím.

Metamfetamin je z mého pohledu mnohem hůře kontrolovatelný a pro každodenní užívání ... a největší kontra je strašně dlouhé trvání a ultra drsný comedown ... Jednou jsem zůstal vzhůru 5 dní s ledem, byl to zdaleka nejstrašnější špatný zážitek z tripu, který jsem měl s drogami .... mnohem mnohem horší než řekněme obtížný trip s houbami nebo LSD .... to by se s normálním amfetaminem nestalo.

Také znám chronické uživatele amfetaminu v Evropě... s tolerancí jsou velmi schopni normálně žít... spát, jíst, pracovat atd. .... Jako jsem si vědom toho, že amfetamin není zdravý, oni vlastně nevypadají zmateně, nezdravě, anorekticky, mají velkou paranoiu atd. .....

Znám chronické uživatele pervitinu z asie... sakra.... ne z každého uživatele pervitinu se stane další člověk "tváře pervitinu" ... ale docela určitě to má potenciál vás tam dovést, pokud chcete nebo je vám to jedno!!!!

2) Ohledně zbarvení:
Vlastně si já a pár mých kamarádů ze speedu myslíme, že když je pasta vysušená a lehce zežloutne, je to dobré znamení vyšší čistoty speedu ... Já/my se domníváme, že je to způsobeno oxidací amfetaminu, což napovídá o dobrém množství amfetaminu, kdežto řezaný sajrajt nebude mít moc amfetaminu, tudíž nebude oxidovat, a tudíž nebude trochu žloutnout ...

Jeden z vašich obrázků pod řádkem "otrava toxickými chemikáliemi" má také žlutou barvu ...
Jako úplný noob - jsou naše předpoklady správné, nebo je zežloutnutí speed pasty skutečně známkou nesprávné syntézy a/nebo vedlejších produktů?

Oh .... to se dostalo dlouhý příspěvek ...
No, jak jsem řekl ...
Jsem nadšenec do speedu ...
Na zdraví!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Pokud je váš amfetamin bílý, když je mokrý, ale po vysušení se změní na LITLLLE BIT žlutý, není to problém, máte s tím pravdu, ale pokud je tmavě žlutý jako na obrázku výše, který zmiňujete, je to prostě toxické svinstvo!!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Žiju v nizozemsku a tady máte profesionální laboratoře, které testují každou drogu zdarma a 90 % testovaného amfetaminu má nejméně 70 % kofeinu, ale ti hlupáci nevědí, že tolik kofeinu může být smrtelné, ale jde jim jen o zisk, takže jsem začal kupovat freebase jen čistý jako voda a se správnou hmotností a Ph a pak jsem si koupil 1KG P2NP a udělal syntézu NaBH4, byla tak dobrá, že jsem si hned koupil 100L dvouplášťový reaktor a všechny ostatní věci, jako je parní generátor pro distribuci páry z mé freebase a teď si vyrábím vlastní P2NP a prostě to škáluju do mého 100L reaktoru a prodávám jen dvěma kamarádům, to je vše! Ale nevěřte "pastě"!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vždycky jsem chtěl vyzkoušet rychlopastu.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Záblesky nejlepších při čtení, Německo a vaše pasty a jeden lepší než druhý, a tak dále. A ty skvělé fotografie, tak nápadité a barevné...

ALE TAK TO MÁ BÝT, OPRAVDU VÁS TO TLAČÍ.
🥺

Bla bla bla (někteří lidé dokonce opravdu rádi hledají barevné nesmysly).

Bohužel je to opravdu špatné a je mi z toho neskutečně smutno, co vám tady občas nabídnou, pokud nemáte důvěryhodnou adresu.
A co se tady za to někdy požaduje (10€+) A TO SE TADY TAKY PLATÍ. 😭

Málokdy se vidí, že by se s tím lidi aspoň trochu obtěžovali. ALE VĚDÍ JEDNU VĚC! MAJÍ TO NEJLEPŠÍ XDD
A po projití zdejšího skvělého fóra teď vlastně vážně přemýšlím, kolik z mých obchodů byl vůbec "skutečný zesilovač"

😂 😂😂(nebojte se, nejsem a nikdy jsem nebyl lovec barevných past )
Měl jsem někoho, komu jsem důvěřoval mnoho let.
Vlastně jsem se docela rád divil, proč se to zase zesvětluje nebo ztmavuje.

Po přestěhování domu a ztrátě adresy důvěry jsem samozřejmě šel na hledání zde.
Pustil jsem se do hledání.
A to, co jsem viděl a co mi bylo nabídnuto, bylo šokující.
Takže v tuto chvíli si raději dám pauzu, než se někdy otevřou nové dveře důvěry.



Přidám se k ní, nevěřím pastě, a co je tady ještě vtipného? ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Síran rychlosířičitý
Síran kyseliny A + alkohol + kofein
Na 1l oleje se používá 5kg kofeinu a u má 15% rychlost musí fungovat pouze business :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Velmi velmi smutný ostudný byznys je, že peníze, které na něm vydělávají, by byly hezké, kdyby mohly plakat, ale tak hlasitě a dlouho, že vám je dobrovolně přinesou zpět.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
V Srbsku se nejvíce upřednostňuje rychlá pasta a mokrá rychlost, až do té míry, že když někdo dostane suchou rychlost, automaticky si myslí, že ho ošidili a dostal nějaký sračkový produkt, což je směšné. Souhlasím s tím, že speed pasta může být lepší, jak je uvedeno v první části tohoto vlákna. Ale tady je jedno, jaká je kvalita amph, lidi prostě chtějí, aby to bylo mokré a ve formě pasty, což je pro mě opravdu ohromující. Velmi špatný trh a znalosti. V jednu chvíli mi kamarád řekl, že má v ruce nějakou speed pastu, šel a vyzkoušel ji.. A jestli mi někdo věří, tak NIC. Ta věc se mě ani nedotkla, možná velmi mírný pocit, ale celkově nic. Mělo to vůni amfy, mléčně bílou barvu, konzistenci, ale chybělo tomu to hlavní, potence a její účinky. Rád bych věděl, co to bylo za látku. Pokud máte někdo podobnou zkušenost, ozvěte se prosím.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofein pro jistotu
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ale vůně byla jako velmi čistý amfetamin to je věc, která mi vadí. Kdyby to nemělo žádný zápach a žádnou podobnost se skutečnou amfetaminovou pastou, pak bych si to myslel také.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vyrábí se z a-oleje+ipa a kyseliny sulfidové také těstoviny?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ano jistě můžete i s acetonem, který musíte jen dávat pozor, aby teplota byla stále nižší než 20 ° C
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Samotná reakce s okyselením bude probíhat při teplotě vyšší než 20 stupňů, takže
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Nebude, pokud jej nechladíte ano.
Ale s acetonem to bude aldolová reakce, pokud nebudete chladit dát kyselinu pomalu.
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
IPA není 100% IPA, obsahuje převážně vodu jako několik %. Ta rozpustí amfetamin.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
IPA je obvykle z 99 % jedno procento není důležité.
70% IPA není dobrá koice
 
Top