Nějaké informace o výrobě kanabinoidů pomocí kvasinek (metabolismus, modifikace DNA)?

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Existují již vědci, kteří tvrdí, že dokáží velmi levně vyrobit velké množství THC extrakcí DNA rostlin Cannabis, úpravou jejich "vlastností", aby pouze s pomocí "kvasinek" vyrobili tolik THC, kolik chtějí. Je to v podstatě houba a šíří se jako ona.

Pokud jsem to správně pochopil, může tento postup produkovat i některé nežádoucí exotické kanabinoidy.

V podstatě napodobují metabolismus (chemický proces v rostlině) navíc mění DNA, aby přijímala jinou formu výživy/energie.

Je možné, aby to zvládli i retardi jako já, pokud se budeme "jen" řídit receptem?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Kanabinoidy je skutečně možné vyrábět pomocí speciálních kvasinek. Samotná technologie s největší pravděpodobností není složitá, ale je velmi, velmi obtížné najít nebo samostatně získat kulturu potřebných kvasinek.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Extrakce DNA se zdá být - víceméně - snadná

Ale změna jejích vlastností za účelem výroby THC se zdá být na jiné úrovni (nemohu najít žádné informace týkající se této problematiky, snažil jsem se najít návody/příklady pro "jednoduché" modifikace DNA, ale nenašel jsem žádné relevantní údaje).
 
Top