Nějaká syntéza metamfetaminu pomocí protřepávání a pečení s bateriemi zde?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Dobrý den,

Možná bych se chtěl podělit a možná i diskutovat, jestli se tím někdo zabývá?

Protože jsem to zkoušel několikrát, ale s použitím různých typů činidel a nejsem si úplně jistý, které by mělo být to správné, protože se mi stále nepodařilo dosáhnout požadovaného výsledku.

Dovolte mi dát nějaký příklad každého výsledku poté, co jsem zkusil konečný postup, kterým je zplynování pervitinu pomocí kyseliny hcl.

První obrázek ukazuje, že skutečně začne krystalizovat konečný produkt, ale prostě se v procesu zasekne. Ne celý povrch se změní z červeného na krystalický. Pouze některé části.

Druhý a třetí obrázek je téměř stejný. Jen se zastaví na bílé barvě a ani neztvrdne jako krystal.

Možná bychom mohli dále diskutovat, pokud někdo tuto metodu používá.

Díky.

Na zdraví.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Být růžový obvykle znamená nadměrné množství hcl. "Protřepat a zapéct s lithiem" je vágní. Na této stránce je několik dokumentů, které tento proces popisují, ale pokud chcete kritiku procesu, selháváte. Budete to muset zveřejnit podrobně.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Poté, co jste HCl plyn. Pevné látky shromažďujte ve filtru. Pevné látky promyjte studeným, suchým acetonem. To je váš meth. Je ve formě "kliky" - není zkrystalizovaný. Měl by vypadat jako mouka nebo moučkový cukr. Jakákoli jiná barva než bílá je nečistota.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Děkujeme. Je to stejná pevná látka, která zůstala ve skleněné nádobě (ta, kterou jsem použil při procesu hcl plynu), stejná jako ve filtru? Protože minule jsem se zaměřil na sběr pevné látky, která zůstala ve skleněné nádobě, nikoli ve filtru. Ale ano, vzpomínám si, že tam nějaké množství bílé pevné látky zůstalo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pevné látky, které vznikly při zplynování HCl. To je váš metamfetamin. Do vašeho "paliva" přidáte plyn HCl a začnou se vytvářet pevné látky a vypadá to, jako by sněžilo. Pokračujete v zplyňování, dokud se nevytvoří další pevné částice. Po skončení zplynování přelijete palivo přes kávový filtr a tuhé látky posbíráte. To je váš pervitin. Na meth nalijte studený, suchý aceton, abyste ho umyli a opláchli veškeré nečistoty. Nechte ho uschnout. Hotovo. Toto je "Meth HCl".

Mohu vám dát pouze tyto základní pokyny. Nevím, co jste udělal nebo o čem mluvíte, když říkáte, že už máte ve filtru pevné částice, nebo které z nich chcete shromáždit.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Měl jsem na mysli, že poté, co jsem palivo přelil přes filtr na kávu, byly ve filtru pevné částice. A ve skleněné nádobě mi také zůstaly pevné částice. Nejsem si jistý, jak to vysvětlit, pokud jste to stále nemohli pochopit. Možná bych se mohl pokusit dát obrázky, pokud chcete..
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ne, to je v pořádku, rozumím vám. Jen moc nerozumím tomu, jak můžete roztok filtrovat a v roztoku stále zůstávají pevné látky. To tak trochu popírá smysl filtrování...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Pevná látka náhodou vznikla během procesu "solení" roztoku s Acid hcl. Proto se část z ní tam drží u stěny skleněné nádoby. Chápete mě?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ano, OK... když vylijete nádobu, abyste odfiltrovali pevné látky... nechte palivo ze sklenice vyschnout. Když je sklenice suchá, vše, co ulpělo uvnitř sklenice, můžete rozpustit ve vodě nebo alkoholu a poté odpařit. Cokoli zůstane, by mělo být meth.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Pevné těleso, které jste měli na mysli, je něco takového?

*Omlouvám se za velmi pozdní odpověď
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pokud se vám to vrátilo při zplynování, pak ano. Odfiltrovali jste všechny pevné látky a tohle uvízlo uvnitř?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ano, to je to, co mám po hcl plynu. Ještě jsem ho nefiltroval. Jak to tedy mám vykrystalizovat? Naposledy poté, co jsem to odfiltroval a nechal několik hodin vyschnout, se z toho stal jen prach...ne tvrdý jako krystal, který by měl být.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Dalším krokem je krystalizace. V této fázi je třeba očekávat bílý prach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V podstatě je lithiová metoda Birchova -podobně jako metoda solvatovaných elektronů solvatované elektrony se dějí v kapalném čpavku nebo ve vodě( nemohu říct, že jsem někdy viděl metamfetamin vyrobený pomocí hydratovaných elektronů, ale je to životaschopný koncept), takže vyrábíte kapalný čpavek? Pokud ne, tak to nikdy nebude fungovat, pokud nevyrábíte tetrahydridoaluminát lithia.
Pokud to děláte, zveřejněte syntézu, bylo by to úžasné.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Mohu vědět, jak mám otestovat, zda se jedná o kapalný čpavek nebo něco jiného? Právě jsem ho zkusil spálit ve sklenici a zčernal/připálil se a je velmi cítit a má velmi špatnou chuť. Ani se neblíží chuti pervitinu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Čpavek by to byl pouze tehdy, kdybyste do něj přidali amoniak nebo amonnou sůl. S ohledem na to, že samotný pervitin je amoniak ( amin je Nh³ nebo NH² R" nebo NH R¹R²), pokud jde o s test. Pokud přidáte trochu hydroxidu sodného do roztoku amoniaku hustý bílý kouř, který je cítit rybinou. Na ph papíru by měl indikovat modrou barvu a po přidání kapky nebo dvou koncetrovaného HCL by měl kouřit hustě a nepříjemně páchnout.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ano, stalo se tak, jak jste uvedl. Tak jaký bude další krok? Jak to vykrystalizovat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Krystalizovat se nedá. Dalším krokem, pokud máte kapalný bezvodý amoniak, je, že přidáte lithium a kapalina se musí zbarvit tmavě modře. Mohla by se dokonce změnit na kovově bronzovou barvu, ale to se MUSÍ stát.
0kX2wo6tGY
pak přidáte svůj prekurzor( nebo už tam je) a solvatované elektrony redukují [cokoliv, efedrin pseudoefedrin katinony ECT] a to je Birchova reakce. Zbytek je čištění a rekrystalizace ( což je čištění).
 
Top