Nějaká syntéza pro nitazeny?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zajímavé a nově vznikající benzimidazolové antagonisty mu-receptorů. Rád bych viděl zápis o syntéze některé z nitazenových sloučenin z co nejdostupnějších prekurzorů. Viděl jsem, že se čas od času objevují na darknetových trzích, obvykle od prodejců, kteří jsou zjevně chemici, kteří prodávají dočasnou dávku, než zmizí v lese, jako skuteční profesionálové.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zajímá se zejména o klonitazen. Na rozdíl od jiných silných nitazenů, jako je metonitazen, o kterých je známo, že absolutně zvyšují toleranci, se u tohoto nitazenu neprokázalo, že by se u něj vyvinula jakákoli tolerance v 35denním pokusu(G.Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vlastně jsem tento zápis našel na Redditu. Má k němu někdo nějakou zpětnou vazbu?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Syntéza metonitazenu, etazenu, etonitazenu, klonitazenu a dalších nitazenových derivátů
.

Syntéza nitazenových derivátů je popsána v americkém patentu 2935514. Popsaným způsobem lze provést nitazen, etonitazen, klonitazen, metonitazen, ISO, etazen a několik dalších. Během své vědecké práce jsem vyrobil 12 nitazenových derivátů.
Etazen měl nejlepší rekreační vlastnosti a je to moje jednička.
Cestu syntézy jsem vysvětlil dříve:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (cesta z nitrilu).


1 Syntéza meziproduktu benzimidazolu (nebo nitrobenzimidazolu)
Do roztavené směsi (0,11 mol) substitučního benzylkyanidu (Pozn. 1)[v tomto případě používám p-methoxybenzylkyanid] a 11,6 ml absolutního ethanolu se při teplotě 15-25*C zavádí suchá plynná kyselina HCl, dokud se tato směs nenasytí.

Poté, co se reakční směs nechá stát 12 hodin při 20*C, se surový iminoether-hydrochlorid (foto1) odebere do 200 ml absolutního dioxanu a míchá se s 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroanilinu (pozn. 2) po dobu 2 hodin při RT (foto2).
Poté se 14 hodin udržuje pod refluxem (foto3). Z ještě horkého roztoku se vysrážel hydrochlorid 2-(p-methoxybenzyl)-5-nitrobenzimidazolu přidáním ethylacetátu nasyceného kyselinou HCl a poté se ihned filtroval.
Volná báze se uvolní z hydrochloridu varem s vodným roztokem amoniaku, přefiltruje se a rekrystalizuje z ethylacetátu. Vzniklý 2-(p-methoxybenzyl)-5-nitrobenzimidazol (foto4) byl použit v další fázi.

2**.Syntéza nitazenových derivátů (N-alkylace benzimidazolu)**.
K míchanému roztoku (0,033 mol) 2-(p-methoxybenzyl)-5-nitrobenzimidazolu a 1g benzyltriethylamoniumchloridu v 65ml 1N NaOH (pozn. 3) (foto5) se při 70*C po kapkách přidá 9g (0,066 mol) diethylaminoethylchloridu v 10 ml dioxanu. Směs se míchá 1 hodinu při RT, vysrážený olej se zachytí v ethylacetátu. Roztok EtAc se extrahuje zředěnou kyselinou HCl, kyselý roztok se alkalizuje NaOH a znovu se extrahuje EtAc. Roztok EtAc se promyje vodou, vysuší bezvodým uhličitanem draselným a odpaří. Vznikne 9 g směsi 1-(beta-diethylaminoethyl)-2-(p-methoxybenzyl)-5-nitrobenzimidazolu a 1-(beta-diethylaminoethyl)-2-(p-methoxybenzyl)-6-nitrobenzimidazolu (poznámka 4).
Tato směs se rozdělí na dvě složky takto: Směs se odebere v alkoholu a smíchá se s vypočteným množstvím kyseliny HCl v ethylacetátu a naočkuje se HCl 5-nitroderivátu. Po filtraci a rekrystalizaci vzniklé sraženiny z ethanolu se získá 4,2 g čistého 1-(beta-diethylaminoethyl)-2-(p-methoxybenzyl)-5-nitrobenzimidazol hydrochloridu.
Matečný louh se odpaří, zachytí ve vodě, alkalizuje roztokem NaOH, extrahuje ethylacetátem a extrakt se promyje vodou a vysuší bezvodým uhličitanem draselným. Rozpouštědlo se odpaří a poté se krystaly rekrystalizují ze směsi etheru a petroleje. Etheru s naočkováním 6-nitroderivátu, čistého 1-(beta-diethylaminoethyl)-2-(p-methoxybenzyl)-6-nitrobenzimidazolu.
-------------------------------------------------------------
Poznámka 1.
Nahrazuje benzylkyanid, Pokud použijete:
Pokud použijete 4-chlorbenzylkyanid, získáte meziprodukt benzimidazolu pro klonitazen.
4-ethoxybenzylkyanid obdržíte meziprodukt benzimidazolu pro etonitazen
4-methoxybenzylkyanid obdržíte meziprodukt benzimidazolu pro metonitazen
4-isoproxybenzylkyanid obdržíte meziprodukt benzimidazolu pro iso.

Poznámka 2.
2-amino-4-nitroanilin můžete nahradit 1,2-fenyldiaminem a použít 4-ethoxybenzylkyanid - obdržíte benzimidazolový meziprodukt pro etazen.

Poznámka 3.
V původním patentu nebyl použit katalyzátor. Katalyzátor usnadňuje rozpouštění látek. Má pozitivní vliv na rychlost reakce a výtěžek.

Poznámka 4.
Pokud děláte etazen, pak nemáte problém s isomery. Již máte produkt, který lze použít 😉
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Proč nepřidáte fotografie z Redditu? Vložte také obrázek vzorce syntetizované látky. S obrázky je to srozumitelné.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Omlouvám se, ale nevidím žádnou alternativu pro úpravu příspěvku?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Přidám sem fotografie. Jen pro upřesnění: tento syntetizátor jsem nezkoušel a fotografie nejsou pořízeny mnou.

FOTO 1:
UzM5oGEd6B

FOTO2:
TRipCQOSmL


FOTO 3:
KLJi1a2GPX


FOTO 4:
1R4J3FSLkW


FOTO 5:
KlHM7Eef0g

A seznam ingrediencí:

Speciální chemické látky:
1 varianty benzylkyanidu:
4-chlorbenzylkyanid (pro klonitazen)
4-ethoxybenzylkyanid (pro etonitazen)
4-methoxybenzylkyanid (pro metonitazen)
4-isoproxybenzylkyanid (pro isonitazen)
2-amino-4-nitroanilin

diethylaminoethylchlorid
Benzyltriethylamoniumchlorid

Zásobní chemikálie:
Absolutní ethanol
Absolutní dioxan
plynná HCl (NaCl a koncentrovaná kyselina sírová)
Koncentrovaný roztok HCl
Ethylacetát
Vodný amoniak
Hydroxid sodný
Bezvodý uhličitan draselný
Diethylether
 
Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Skvělé!
Mnohem jednodušší než fent, chci to zkusit.
I když je potřeba větší bezpečnost na posledním stupni.
U fentu stačí přidat anhydrid k anpp (také toxický, ale mnohem slabší než jakýkoli derivát fentu) a pak můžete snadno převést výtěžek přímo do ředicího činidla, aniž by došlo ke kontaminaci.
A plastové nádobí spalte nebo ponořte do oxidačních činidel (malá likvidační rukavička je dobrá věc).
Použijte silnou látkovou nit, abyste získali čirý roztok bez horkých míst a mastných kapek.

U posledního stupně nitazenu jsou možné nehody, je nutná větší bezpečnost.
Pro silné deriváty nestačí likvidační rukavičkový box.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Omlouvám se, mohl byste to rozvést? V čem je spatřováno nebezpečí? Involutní požití nebo transdermální intoxikace nebo co? Exploze?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Pravděpodobně nový bestseller s vysokou účinností a dlouhodobými účinky.
Nebezpečné svinstvo! Účinnost 200x vyšší než morfin a ~3 hodiny působení.
(VAROVÁNÍ: UŽÍVÁNÍ OPIOIDŮ GLORIFIKUJE SRAČKY, VAROVAL JSEM VÁS)

Etometazen, se na trhu s drogami objevil na jaře 2022.

(methyl místo nitroskupiny, možná se dá vyladit na ještě přijatelnější způsob).
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
A taky jsem na wiki našel tohle, velmi jednoduchý způsob zenů (není potřeba nitrilů nebo fenyloctových derivátů)
800px-Etonitazene_2011_synth.png


Zní to zatraceně nebezpečně, jako nová epidemie.
Zveřejnil jsem to jen pro "osvětu".
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ano, již několik let se "objevuje". Viděl jsem uživatelské zprávy hlavně o metonitazenu a obvykle se poměrně rychle vytváří masivní tolerance. Tu je velmi obtížné zvrátit. Proto se klonitazen jeví jako zajímavější kandidát, částečně kvůli výše uvedené studii, kde nebyla zjištěna žádná tolerance, ale také proto, že je méně agresivní se slabším účinkem. Snadněji se s ním manipuluje.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
1. K míchanému roztoku 2-(beta-diethylaminoethylamino)-5-nitroanilinu (12,6 g, 0,05 mol) a kyseliny p-ethoxyfenyloctové (9,91 g, 0,055 mol) v THF (50 ml) zahřátém na 50*C byl přidán EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
2. Po 24 h byl přidán další EEDQ (6,18 g, 0,025 mol) a po 72 h byl přidán poslední EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
3. Směs byla ponechána reagovat při 50*C po dobu dalších 120 hod.
4. Rozpouštědlo bylo odstraněno ve vakuu a za míchání bylo přidáno přibližně 6,6 ml 12 N HCl.
5. Roztok byl extrahován CHCl3 (2x200ml) a vysušen (Na2SO4).
6. Rozpouštědlo bylo odpařeno ve vakuu za vzniku 21,6 g (100%) etonitazen-hydrochloridu: mp 161-164*C
 
Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Má někdo k dispozici syntézu butonitazenu? Jde jen o nahrazení benzylkyanidu jinou chemickou látkou jako u ostatních variant?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Syntéza jako výše, pouze nahrazujeme některá činidla.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Kdybych chtěl syntetizovat etometazen pomocí vylepšené syntézy etonitazenu, kterou mi tak laskavě poskytl William Dampier, vypadalo by to nějak takto:
IIxJPsoFtv
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Má někdo prodejce v EU pro zenes? Už jsem vyhodil asi 3 tisíce, když jsem je hledal, jen abych skončil podvedený. Stav opi je smutný a RC scéna ještě smutnější. Ale zeny jsou opravdu jen budoucnost, protože se nezdá, že by byly fentalogy... nebo pokud jsou, dejte mi prosím vědět.

Kdybyste náhodou chtěli pomoct, ozvěte se mi na [email protected], můžu vám pomoct i s některými látkami, které tu nebudu jmenovat, ale jsou to silné opioidy. Ale o tom se dá mluvit v soukromí. Chci jen legálního prodejce zenu. :(

Vyzkoušel jsem Eto btw z odkazu na clearnet. Silná věc, bolí to jak sviňa a při šňupání mě to rozbrečí. Nejsem si jistý, jestli je to mojí tolerancí, ale není to tak euforické. Legit mě prostě na pár hodin uspí lol. Docela jako když si vezmu silný benzo lmao.
 

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Ok, super! Nevíte náhodou, o jaká činidla se jedná? Doufám, že se pokusím nějaká vyrobit, haha.
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Na stránkách rechemco.to je k dispozici metonitazen v poměru 1:3 nebo čistý. Ceny jsou velmi dobré a kvalita je také dobrá
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, také si chci koupit tento produkt, mohli byste mi prosím sdělit, pro heroinistu, který užívá ~20% afghan freebase, o kolik byste produkt ještě zkrátili?

Děkuji za váš čas!
 
Top