Question Jakékoli známé aditivum s molárním množstvím 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Existuje nějaký známý adulterant s molárním rozmezím 120-140?
Další vlastnosti, které by mohly souviset s touto sračkou:
Snadno se mění na hydrochloridovou sůl a zpět na bázi a nemá žádnou barvu. Hydrochloridová sůl není rozpustná v acetonu a okamžitě se sráží.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140 g/mol? Dobře známý falzifikát jakého léku? Při jakém ph se začíná srážet?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
V místě srážek jsem PH nekontroloval. Molární hmotnost odhaduji podle přebytku spotřeby činidel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mám seznam běžných adultarantů a jejich rozpustnosti a mohu vyhledat mol. Hmotnost, ale pomohlo by mi vědět, čeho je to příměs. Nikdo nedává MSM do kokainu a nikdo nedává levamizol do pervitinu ( doufám, že ne), takže bych hledal běžné příměsi té které drogy, o které mluvíme. Když mi to neřeknete, dá to dvakrát tolik práce a já pracuji chytřeji a usilovněji, tak to řekněte.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Tuto vedlejší sloučeninu jsem zachytil pomocí pryskyřice a poté ji obnovil na bázi. Nyní si začínám myslet, že se jedná o jakýsi koloid vytvořený za přítomnosti mikrodisperzního prachu (pevných látek) zachyceného z PMK. Něco podobného jako Pickeringův koloid.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Tuto dávku jsem zkoumal poněkud více než obvykle a v určitém okamžiku se mi podařilo extrahovat nějakou olejovitou látku.
Nebudu popisovat všechny kroky, protože by to bylo příliš dlouhé pro pochopení. V konečném výsledku jsem měl v krystalizátoru asi 10 g mdma hcl + trochu vody. Na začátku byl poměr 10 g mdma hcl + 30 g vody. V určitém okamžiku, kdy se poměry staly 10 g soli + 10 g vody, jsem viděl něco, co jsem nikdy předtím neviděl nebo jsem tomu nevěnoval pozornost.
Na dně krystalizátoru, pod vrstvou vody nějaké malé množství tekuté látky průhledné a nemísitelné s vodou. Pravděpodobně má tato látka mnohem menší rozpustnost ve vodě, pokud ji srovnáme s mdma hcl, a byla z vody vytlačena.
S hcl nereaguje, protože ph bylo mírně kyselé v důsledku přebytku hcl.
Další vlastnosti jsou - je nerozpustná v acetonu.
Pročítal jsem fórum a našel jsem několik témat o něčem podobném. Ale pořád nevím, co to je.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Omlouvám se, že jsem se v tomto popisu nevyjádřil jasně: jsem v posledních dnech tak unavený. Ano, přesně tato látka, byla uvolněna pod vodou. Je tedy ve vodě mnohem méně rozpustná. A také to není mdma fb, protože nereaguje s hcl. Objem této látky - těžko říct, protože jsem byl příliš unavený na to, abych ji znovu oddělil na trychtýři, a nemám trychtýř na tak malý objem, ale podle vzhledu mohu říct, že to bylo asi 2-5% hmotnosti mdma hcl.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Dobře, tato látka pod vodou by mohla být zbytkem perka. Ale v tomto případě k tomu vedla dlouhá cesta. Mdma hcl získaná po dlouhém procesu krystalizovala z vody až do suché hmotnosti. Pak byla kvůli příliš nepříjemnému zápachu rozpuštěna a pokračovalo se s iontovou pryskyřicí a znovu se krystalizovalo z vody. Při této druhé krystalizaci byla na dně vidět látka.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top