Zkoušel tu někdo vyrobit 2,5-dimethoxybenzaldehyd pomocí benzaldehydu a pyridinu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
V podstatě vše je v názvu, ale pokud máte, můžete mi přiblížit, jak je to snadné?
Mám spoustu benzaldehydu a amfetamin mě moc nebere, mnohem raději bych ho převedl na 2,5-dmobzh (ano, to je moje zkratka pro výše uvedenou chemii lol) a riskoval, že získám poloviční množství konečného produktu, protože je pro mě dvojnásobně užitečný!
také benzaldehyd je opravdu snadné získat, a tak pokud je to relativně proveditelný synth, pak si myslím, že jsem na něco přišel a mohu začít sledovat některé 2c recepty.
Nějaké nápady nebo potíže, se kterými bych se mohl setkat? Nepotřebuju toho kilo...
I 250g mi přijde přehnané, ale to je fuk, nejsem prodejce.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Omlouvám se, měl jsem na mysli 3,4-trimethoxybenzaldehyd.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Alespoň jsem si mohl vyrobit meskalin v malém množství.....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pokud se musíte ptát na tuto otázku, znamená to, že se vám to nepodaří. Není vám jasné proč, ale nakonec si nějaké koupíte nebo obdržíte. Možná přistupujte k vanilinu spíše s ohledem na 3,4,5-(MeO)3-BA než na 2,5-(MeO)2... vyzkoušeno z p-anisaldehydu a práce je těžká.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ano, to jsem se naučil. Uvědomil jsem si asi 5 minut po tom, co jsem to napsal, že jsem myslel něco jako 3,4-hydroxy ph nebo tak nějak, spletl jsem si prekurzor meskalinu, hlavní prekurzor 2c a 3,4hydroxyfenrthylamin. Úplně jiný
...omlouvám se za to. Iv od té doby měl lekci o fenetylaminu a o tom, jak se v podstatě čtou chemikálie pozpátku, takže pozice 3 a 4 jsou úplně špatně, nemluvě o hydroxy místo dimethoxy nebo trimethoxy. Za to se omlouvám!
 
Top