aqueuos methylamine 40%

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Jak se vyrábí vodný methylamin?
Je to způsob, jak to udělat?
Vezměte methylamin hydrochloridovou sůl, pak ji rozpusťte v příslušném množství vody, poté roztok ochlaďte na teplotu přibližně 5* C a přidejte dostatečné množství (předem ochlazeného) zředěného NaOH(aq), abyste vytvořili vodnou methylaminovou volnou bázi v roztoku s NaCl.
Jak vypočítáte množství použitého methylaminu hcl a vody? Kolik zředěného NaOH je potřeba?
může někdo zveřejnit příklad pro 200 ml 40% roztoku vodného methylaminu,

mám pocit, že potřebujeme jasný popis tohoto postupu, protože většina z nás pravděpodobně nemůže získat 40% aqueuos methylamin, může získat pouze methylamin hcl.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
60 % roztoku bude tvořit voda. vzorec pro tuto hodnotu je "hmotnost vody = (60/100) * celková hmotnost roztoku".

vypočítejte moly methylaminu hcl. poměr by měl být 1:1, takže potřebujete stejné množství molů methylaminu jako NaOH. přepočítejte moly na hmotnost a to je množství, které potřebujete. zde je kalkulačka pro přepočet, ale můžete si vyhledat jinou, pokud chcete ^_^

Rozpusťte methylamin hcl ve vodě, pak ochlaďte a přidejte ochlazený roztok NaOH.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Většina lidí tvrdí, že touto metodou nemůžeme získat 40% koncentraci roztoku volné báze. Máte s tím nějaké osobní zkušenosti? Pokud jste ji vyzkoušeli a měli jste dobrý výsledek, můžete uvést příklad receptu? Potřebuji ho k výpočtům. Děkuji.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Žádná osobní zkušenost, omlouvám se. jen matematika, kterou mám z jiných webových stránek. snažím se věci zkoumat, než je zveřejním, ale pls mě opravte, pokud se mýlím. díky <3

idk if im wrong cuz I thought chemistry formulas were pretty much set in stone. hopefully im correct. if not, thats okay, I can keep tryna look if one of u guys still need it @rampage ^_^

Nechci být příčinou toho, že něčí výrobek je bunkr, nebo ještě hůř, příčinou toho, že něčí laboratoř jde do kytek ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamin-40-from-methylamin-hcl.7950/#post-35651

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-freebase-solution-preparation.10551/#post-56501

Zde je několik užitečných odkazů, které jsem našel, když jsem se rozhlížel po stránkách :D
. Doufám, že najdete to, co hledáte.

@rampage tohle je i pro tebe
 
Top